Nepaprastai daili katė ieško namų

 (1)
Čia tikrai katė ar rainas miglos kamuolėlis? Čia katė, vardu Jūrmala. Nuostabaus grožio. Gero būdo. Ir be namų.

Rasta Trakuose, niekam nerūpinti, su kačiukais. Ne, meluojam, žmonėms parūpo juos iškrapštyti iš tos užuoglaudos, kurią katė susirado, nes trukdė... Bet, laimei, atskubėjo pagalba ir maža šeimynėlė gavo laikiną prieglobstį. Jūrmalos gražuoliukai mažyliai jau rado namus, o kaip mamytė? Gal ji krito į akį jums?

Suaugusios katės nereikės mokyti elementarių dalykų kaip kačiuko, ji jau moka viską, ko reikia gyvenant su žmogumi. Kadangi ji tokia jauna, maždaug metų amžiaus, dar mielai pažaidžia, na, o tiesą sakant, katės linkusios žaisti visą gyvenimą, jei tik yra proga.

Prašome skambinti, jei norite susipažinti. Globojama VšĮ „Mažoji Liza“, šiuo metu glaudžiasi pas žmones Trakuose, bet puikiai gali persikraustyti į Vilnių ar kitą miestą, jei tik atsiras geras ir atsakingas žmogus, norintis ją priglausti visam laikui. Žinoma, visų pirma būtų geriausia susipažinti gyvai. Sterilizacijai Vilniuje suteiksime didelę nuolaidą.

Skambinkite tel.nr. 860014377, rašykite el.p. info@mazojiliza.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinas Dipsis ieško namų

Kai šaltais žiemos vakarais, nutilus miesto šurmuliui, su šeimomis gerdavome arbatą ir aptardavome dienos įspūdžius, po daugiabučio balkonu į mažą kamuoliuką susisukdavo jis, benamiukas, kažkada buvęs gražuoliu naminiu katinu. Susisukdavo ir snūduriuodavo. Snūduriuodavo ir būdraudavo, bijojo, kad tik kas jo nenuskriaustų, neišvytų iš po šaltos balkono erdvės, kuri jau buvo spėjusi tapti jo namais.

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.

Išgelbėta, tačiau vis dar niekam nereikalinga 6 mėn. katytė Arabika (5)

Jau ne pirmą kartą pristatome „Naminukų“ Arabiką, bandydami prisibelsti į žmonių širdis, kurios atvertų jai ir namų duris...