Nepaprastai daili katė ieško namų

 (1)
Čia tikrai katė ar rainas miglos kamuolėlis? Čia katė, vardu Jūrmala. Nuostabaus grožio. Gero būdo. Ir be namų.

Rasta Trakuose, niekam nerūpinti, su kačiukais. Ne, meluojam, žmonėms parūpo juos iškrapštyti iš tos užuoglaudos, kurią katė susirado, nes trukdė... Bet, laimei, atskubėjo pagalba ir maža šeimynėlė gavo laikiną prieglobstį. Jūrmalos gražuoliukai mažyliai jau rado namus, o kaip mamytė? Gal ji krito į akį jums?

Suaugusios katės nereikės mokyti elementarių dalykų kaip kačiuko, ji jau moka viską, ko reikia gyvenant su žmogumi. Kadangi ji tokia jauna, maždaug metų amžiaus, dar mielai pažaidžia, na, o tiesą sakant, katės linkusios žaisti visą gyvenimą, jei tik yra proga.

Prašome skambinti, jei norite susipažinti. Globojama VšĮ „Mažoji Liza“, šiuo metu glaudžiasi pas žmones Trakuose, bet puikiai gali persikraustyti į Vilnių ar kitą miestą, jei tik atsiras geras ir atsakingas žmogus, norintis ją priglausti visam laikui. Žinoma, visų pirma būtų geriausia susipažinti gyvai. Sterilizacijai Vilniuje suteiksime didelę nuolaidą.

Skambinkite tel.nr. 860014377, rašykite el.p. info@mazojiliza.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Ieškome namų arba globos Luksnėnuose rastam šuneliui (5)

Šis trumpauodegis šuniukas lapiukas atsirado Luksnėnų (Alytaus r.) soduose. Gal pasiklydo, bet paprastai ten atsikratoma augintiniais...

Trys maži Pilvūzai ieško namų

Trys mieli Pilvūziukai ieško namų. Juodai rudas berniukas, rudos – mergytės. Šuneliai nublusinti, nukirminti, apie 3 mėnesių amžiaus, draugiški bei žaismingi. Vasario 11 d. jie buvo paskiepyti. Bus nedidelio arba vidutinio dydžio.

Namų ieško mielas rainiukas Brolis

Namų ieško fantastiškas katinėlis Brolis Antrasis. Katinėlis, nors ir yra gimęs lauke, yra jaukus, draugiškas su kitais gyvūnais ir labai myli žmones. Jaunutis, kastruotas, skiepytas, sveikas, švarus ir meilus Brolis Antrasis laukia namučių.

Ieškomi namai žmogaus išduotam Pūkiui

Kuo toliau, tuo mažiau gyvūnų globėjus stebina įvairios gyvūnų atsisakymo priežastys, staiga netikėtai atsiradusios alergijos, neplanuotas išvykimas į užsienį „čia ir dabar“ (ten gi tikrai negalima pasiimti gyvūno!), „nesutapusios auros“ ar tiesiog gyvūno palikimas prie prieglaudos durų.

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi (1)

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.