Ne idealas idealiame pasaulyje: ieškomi namų Laimučiui

 (2)
Pavilnyje, naujakurių rajone, kur viskas iš pirmo žvilgsnio taip gražu ir idealu, kur visą vasarą žydėjo gėlės ir kvepėjo šviežiai nupjauta žolė, kur visi tokie gražūs ir laimingi, ėmė ir atsirado jis. Iš niekur. Kaip kažkas, pamatęs jį, pasakė – „žiauriai baisus ir gąsdinantis visus aplinkui“, visai netinkantis to idealaus pasaulio aplinkai. Ir nesvarbu, kad jam labai skaudėjo, kad jis ėjo prie žmonių alkanas, išvargęs ir prašantis pagalbos, visai tai nesvarbu.
Katinėlis Laimutis ieško namų

Kai jis, ne idealus, atsirado idealiam naujakurių rajone, dar neturėjo vardo, o išvaizda visai netiko prie naujų statinių ir šviežiai pjautų pievelių.

Buvusio bevardžio katino gyvenimas mums nežinomas, bet po to, kai jis tapo Laimiu, jau galėtume Jums papasakoti susėdę prie kavos. Tačiau dabar skubiai reikalingas tęsinys Laimio gyvenime – namai arba laikina globa. Kad jau Laimučiui likimas lėmė turėti vardą, gal ir namai namučiai jau arti. Laimis prideda savo foto, nes yra šiuolaikinis katinas, o šiais laikais susipažinti internetu yra tiesiog normalus dalykas.

Tai kastruotas, ramus, labai jaukus ir mielas, gražaus rudo atspalvio kailiuku pasipuošęs murkliukas. Sutiktų gyventi ir sodyboje, ir nuosavoje valdoje, ir bute. Jeigu būtent Jūs norite turėti štai tokį šaunų katiną savo namuose, paskambinkite tel. 8 610 36 455. Katinas yra globojamas Alytuje, tačiau galėtų atkeliauti ir į Vilnių ar pakeliui.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Pašėlusiam ketvertukui reikia draugiškų šeimininkų

Kartais gimsta nepaklusnūs drąsiaširdžiai ir nieko nepadarysi! Šeškinėje, po balkonu, laukinė katytė atsivedė keturis neklaužadas, kuriuos nuo vaikystės jaukino kiemo vaikų rankos.

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.