Našlaičiais likę Panda ir Oreo pralinksmins būsimą šeimininką

Susipažinkite – nerealusis dvejetas, Panda ir Oreo! Tokie visapusiškai socialūs ir jaukūs kačiukai į „Naminukų“ globą atkeliauja ne taip ir dažnai, todėl šį cirko artistų dvejetuką tikrai galima vadinti išskirtiniais.
© DELFI skaitytojo nuotr

Nors jų istorija ne tokia ir linksma, panašu, jog įtakos jų būdui visai neturėjo. Mažylius atsivedė lauko katytė. Ją šėrę žmonės pamatė, jog katytė ne viena ir pradėjo rūpintis visa šeimynėle.

Deja, kačiukų mama vieną dieną išėjo į „medžioklę“ ir pas vaikus taip ir negrįžo. Žmonės mano, kad katytę ištiko liūdnas likimas, nes iki tol, ji nuo vaikučių beveik nesitraukdavo. Kad apsaugotų likusius našlaičius, juos įkurdino savo garaže: šėrė, rūpinosi ir skyrė tiek dėmesio, kad kačiukai į žmones pradėjo žiūrėti kaip į geriausius draugus.

Dabar Panda (katytė su daugiau baltos spalvos) ir Oreo (broliukas) atkeliavo į „Naminukų“ savanorės laikiną globą, kur nuo pat pirmos dienos rengia savo pasirodymus tarsi sakydami „žiūrėkit, kiek visko mokam!“ ir laukia gerų šeimininkų.

Paaugliukams maždaug 4 mėn., švaručiai, „nukirminti“, tvarkingai naudojasi kraiku, laukia pirmųjų skiepų.

Jei tik galite vienam iš jų (o gal net abiems?) padovanoti namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.