Mistika nori rasti šeimininkus

 (1)
Kodėl Mistika atsidūrė gatvėje, ir yra mistika, nes jei jau tobulos katės metamos į gatvę, tada belieka konstatuoti, kad moralė, atsakomybė ir padorumas kažkur negrįžtamai pradingo.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Mistika yra tobula, tiek savo elgesiu, tiek grožiu, tiek charakteriu. Tai miela šnekutė, kuri visada atsakys balseliu, primenančiu paukštelio čiulbėjimą. Mažutė, puriu kailiuku, trumpomis kojytėmis, mielu apvaliu snukučiu, katytė Mistika visada pasitinka, noriai bendrauja ir kažką čiulba.

Mistika sterilizuota, tvarkinga, be galo meili, miela katytė. Dar Mistika labai mėgsta šunelių kompaniją. Jos geros draugės su mūsų kalyte Betse.

Jei jus sužavėjo Mistika ir esate pasiryžęs namuose auginti katę, galite skambinti mums tel. 8 652 44 093, 8 652 25 229, 8 653 54 521 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.