Mielasis trintukas Rokas ieško namų

 (3)
Rokas - mielas trintukas, kuriam gyvenime reikia trijų dalykų: gerai pavalgyti, saldžiai pamiegoti ir būti mylimam. Su ta žmogaus meile ateina ir visi kiti Roko širdžiai mieli dalykai: žaidimai su jam pagamintais, nupirktais žaislais, skanėstai, keliaujantys iš šeimininko
rankos, dėmesys, dėl kurio Rokas galėtų kalnus nuversti...
Mielasis Rokas ieško namų
Mielasis Rokas ieško namų
© DELFI skaitytojo nuotr.

Rokas labai gražus katinas, užaugęs bus didžiulis, riebus milžinas - tikra namų puošmena ir šeimininkų pasidižiavimas. Paklusnus, tvarkingas, draugiškas, labai protingas ir smalsus.

Liūdna buvo Roko gyvenimo pradžia - išgelbėtas ligotas, nuskriaustas likimo. Dabar pasveiko ir planuoja keliauti į naujus namus. Labai kviečiame prisidėti prie Roko planų ir padovanoti jam saugius namus ir laimę:).

Susisiekti: info@rainiukas.lt, tel. +370 670 68156, +370 615 58898, +370
689 73782 (VšĮ „Rainiukas“)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinas Meškutis nori į namučius (1)

„Beglobio“ prieglaudoje globojamas Meškutis jau tikrai ilgokai užsibuvo, todėl vis dažniau jo akytės tarsi klausia – kada mane kas nors „įsikatins“?

„Makatukai“ dovanoja Mozę ir Dozę (2)

„Ant mano obuoliukų užlipo katinukai, užlipo katinukai, užlipo katinukai. Katinukai, eik iš čia, katinukai eik iš čia pas tave.“ Dovanojamos dvi katytės sesytės Mozė ir Dozė.

Dovanojamas liūdnas svajoklis katinas Balčius

Balčiaus gyvenimas dar prieš porą savaičių buvo tikras pragaras, tikra kova dėl išgyvenimo. Bet tai – tik skaudi praeitis, kurią dabar išduoda tik liūdnos akytės.

Šeši nepageidaujami šuniukai ieško naujų namų (8)

Dažnas vaizdas, kurį sutinkame vaikštinėdami po įvairias Vilniaus sodų bendrijas, – ant trumpo pavadžio be stogo virš galvos pririštas šuo, kuris pavalgydinamas ir pagirdomas geriausiu atveju kartą per savaitę. Dar blogiau, jei tai kalytė.

Dingo senbernarų veislės kalytė (2)

Spalio 15 d. Biržų r. Dukurnių kaime dingo čipuota 8 mėnesių senbernarų veislės kalytė.