Mielas ir jaukus katinas ieško šeimininkų

 (8)
Labai gražus rainas katinėlis kol kas glaudžiasi soduose. Jau praėjo beveik metai, o šis gražuolis dar nerado namų...
Mielas ir jaukus ryžiukas ieško šeimininkų

Išgyveno žiemą (gerai, kad ji nebuvo žvarbi ir šalta), bet toks šaunus ir meilus katinas tikrai nusipelnė tikrų namų! Džiugiai pasitinka kiekvieną, kuris jį aplanko, pamaitina ir paglosto. Gal vis dar yra norinčių ir galinčių priglausti šį nuostabų 1,5 metų katinėlį?

Jis nėra didelis, tačiau mylimas ir lepinamas tikrai priaugtų svorio ir būtų pats geriausias draugas! Juk jie moka mylėti taip, kaip niekas kitas! Puikiai sutaria su kitomis katėmis ir šunimis gyvenančiais aplinkui, nebijo vaikų. Yra kastruotas.

Moteris, pas kurią glaudžiasi jis ir dar pora kitų kačių žada išsikraustyti, tad visi bus palikti, tarp jų ir jis, tas, kuris yra visai nepanašus į laukinį katiną... Dėl atvežimo galėtume susitarti!

Susisiekti: tel. nr. 867104424 (Vilnius)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.