Meilioji Gratulka nenori grįžti į gatvę: skubiai reikia globos ar namų!

 (16)
Gratulka liko be šeimininko, atsidūrė gatvėje, atsivedė kačiukų. Priglaudus ją ir jos tris mažyčius vaikučius Zefyriukus, įvyko retas, bet pasitaikantis dalykas: globoje Gratulka visiškai neprisileido vaikų, tarytum jų nepažinotų – neleido prieiti žįsti, šnypštė, vijo tris mažylius šalin.
© Autoriaus nuotr,

Prasidėjo siaubingas mastitas, su vaikais jos palikti nebuvo įmanoma, todėl katytę skubiai patalpinome į stacionarą. Gratulka – nuostabi, meili katytė, žmogui tikra draugė ir bičiulė. Ilgo, minkšto kailiuko, švelnutėlė. Kažkada turėjo namus ir buvo mylima. Deja, likimas atėmė šeimininką, ir katytė liko valkatauti.

Ši meilybė visiškai nemoka gyventi gatvėje, nepratusi landžioti po šiukšlių konteinerius. Todėl jai ieškome atsakingų, mylinčių šeimininkų. Šiuo metu Gratulka yra stacionare ir neturi globos, iš kur galėtų laukti savo ištikimo šeimininko. Ar yra galinčių priglausti šią nuostabią būtybę, kol surasime jai atsakingus šeimininkus? O galbūt jau dabar norite Gratulką pasiimti į savo namus visam laikui?

Katytė atkeliautų pas jus jau sveikutė ir sterilizuota. Jei greitai nerasime Gratulkai globos, reikės ją paleisti atgal į tą kiemą, iš kur buvo paimta, nes negalime sau leisti kačių globoti mokamuose stacionaruose, tai tikrai labai brangu.

Dirbame, neturėdami patalpų, visi mūsų globotiniai gyvena pas laikinus globėjus, tad esame visiškai priklausomi nuo gerų žmonių valios. Būsime dėkingi už pagalbą ir paramą Gratulkos gydymui, sterilizacijai, stacionarui. Labai ačiū.

Mūsų kontaktai: 868973782, 861558898 arba info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.