Meili jaunutė katytė Žvėriukė laukia savo gelbėtojo

 (9)
Žvėriukė (nes rasta Žvėryne, Vilniuje) prieš kelias savaites atsirado alkana, sulysusi, perkarusi, aplipusi erkėmis.

Ją suradusios moterys labai jaudinasi, kad pikti kaimynai jai ką nors padarys. Mat ši lipšni, patikli, visų reikalauja dėmesio ir maisto. Tai - nuosavų namų kvartalas, ne kokie daugiabučiai, todėl visi labai susireikšminę - prižiūri tvarką.

Žvėriukė tikra pamaiva - meilinasi, trinasi, murkia. Už bendravimą su žmogumi iš kailio išsinerti pasiruošusi! Jai reikia priežiūros, vaistų nuo parazitų, saugios globos.

Kaip mums buvo pasakyta, su gyvūnų pertekliumi šiame kieme tvarkomasi labai paprastai, „ūkiškai“ - tiesiog nusukamas sprandas.

Neleiskime, kad nutiktų nelaimė. Baisu, kad tiesiog „prapuls“. Žmonės pikti, save laiko svarbiausiomis visatos būtybėmis. Katytė, anot ją radusių žmonių, - paaugliukė, dar visai jaunutė. Labai smalsi, drąsi. Kad tik nepapultų į nedorėlių rankas.

Vargsta ten patikli naminukė. Kas gi ją pametė? Ir kodėl neieško ? (tai jau nestebina... )

Jei tik turite kamputį savo namuose šiai tobulai gražuolei, labai laukiame skambučių. Ačiū.

Susisiekti: 8 677 01910

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.