Liga ir šeimininko praradimas: katinėliui Džemui reikia globos

 (8)
Gelbėjom mes tokį katinuką Džemuką. Šiuo metu jam – apie 10 mėnesių. Ilgai sirgęs, gydytas, pašalinta dešinė akytė. Globėja nusprendė Džemui padovanoti namus, nes va toks vargšiukas, vienaakytis. Visi labai džiaugėmės. Neilgai.
Kačiukas

Džemas prieš 1,5 mėn. susirgo – nieko ypatingo, sloga. Lankėmės gydykloje, gydėme antibiotikais. Praėjus kelioms savaitėms po ligos vargšeliui sutriko kvėpavimas, įtarėme, kad tai komplikacijos po rinotracheito arba kažkas baisesnio. Džemą tampėme po gydyklas, darėme kraujo tyrimus, ieškojome problemos plaučiuose, pilve... Kol galiausiai buvome nusiųsti į gydyklą darytis nosies rinografijos ir galvos tomografijos, na, ir dar kažkokių papildomų tyrimų.

Paaiškėjo priežastis: Džemo nosyje viskas taip „užaugę“, „užkerpiję“, kad be operacijos tiesiog neįmanoma apsieiti. Nėra neis slogos, nei išskyrų: jo nosyje užaugę milžiniški polipai, nėra jokio praėjimo orui! Gyvūnas kankinasi! Labai bijome, bet, deja, kito varianto nėra. Katinėliai nemoka kvėpuoti per burną, o Džemo nosis praktiškai nefunkcionuoja. Be viso šito „džiaugsmo“ paaiškėjo, kad Džemo šeimininkė jo daugiau nebelaikys dėl asmeninių ir sveikatos rūpesčių. Taigi, Džemą reikia operuoti, po operacijos intensyviai rūpintis, o jo šeimininkė ligoninėje.

Džemo ir kitų augintinių ateina pašerti ir išvedžioti globėjos draugai. Visiškas košmaras! Džemui reikalinga intensyvi priežiūra. Toks įspūdis, kad mūsų globotinius kažkas užkeikė. Per kelias savaites – krūvos ligonių, mirtys, jokių dovanojimų ir vien nesėkmės. Operacija su visais „priedais“, įtariu, kainuos apie 1000 Lt. Tokios sumos sąskaitoje neturime, o niekas nelauks, kada mes surinksime pinigėlių. Reikės atsiskaityti tuoj pat.

Džemą operuoti būtina skubiai, bet nėra globėjo, kuris galėtų juo pasirūpinti, prižiūrėti po operacijos ir nėra paramos operacijai. Visų gerų žmonių labai prašau padėti, jei tik galite. Neaišku, kaip Džemą reikės prižiūrėti, kiek truks ta priežiūra.

Jei tik galite pagelbėti, labai prašau atsiliepti. Reikalinga laikina globa, kol Džemas pasveiks ir jam surasime atsakingus, rūpestingus, mylinčius šeimininkus. Taip pat būsime dėkingi už paramą, kurios šiuo metu tragiškai reikia. Ačiū. Mūsų kontaktai: 868973782, 861558898 arba info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.