Katytė Liežuvėlė nori turėti tikrus namus

„Nebenoriu skaičiuoti dienų prieglaudoje, noriu skaičiuoti meilę...“ – turbūt šiais žodžiais pradėtų Šiaulių „Letenėlėje“ gyvenanti Liežuvėlė savo gyvenimo istoriją. Kodėl Liežuvėlė? Kodėl būtent toks neįprastas ir unikalus vardas būtent jai? Katė iškiša liežuvėlį iš malonumo, na, o jį patirti prieglaudoje, kai tu ten ne vienas toks, yra sunku.
Liežuvėlė

Šaunios katės šaunus ir charakteris: Liežuvėlė buvo priglaudusi dar 6 ne savo mažylius, tai parodo, kad ji yra atsakinga, protinga katė. Yra meili, mėgsta būti glostoma, bet tik ne nešiojama ant rankų, tai kelia jai paniką. Kadangi gyvenimo kelias pakrypo į prieglaudą, šeimoje, kurioje auginama katė/katinas, Liežuvėlė jaustųsi gerai (tik ar jūsų augintis naują draugę priimtų?).

Katė yra sterilizuota, vakcinuota. Žodžiu, ko jai trūksta, tai tik namų ir šeimininkų... Jie turi būti kantrūs! Kadangi Liežuvėlė yra 6 m. katė, šeimoje, kur yra mažų vaikų, bent jau šiuo metu jai būtų ne vieta, žinant, kaip ji nemėgsta būti ant rankų. Suvokimas, kad tai paskutinė Liežuvėlės gyvenimo stotelė, pakeistų labai labai daug.

Liežuvėlė nori kuo greičiau pabusti SAVO guolyje ar susirangius prie žmogaus kojų. Turėti SAVO žaisliukus, SAVO dubenėlį ir gauti meilę, kuri būtų skirtai tik jai. Norinčius priglausti Liežuvėlę, kviečiame kreiptis tel. 8 618 39 569 arba el.paštu: siauliu.letenele@gmail.com.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.