Kas pasakė „miau“? Žaisminga trispalvė katytė ieško namų

 (4)
Kai vis greičiau vėstantis oras ir čežantys lapai primena apie rudenį, kai besidžiaugdama dar kartais beišlendančia saulute ir atsukusi veidą švelniems spinduliams koja už kojos pėdinu namo, kai, rodos, mintys klaidžioja kažkur toli toli, į realybę greitai sugrąžina kažkoks keistas krebždesys ir murmėjimas.
Trispalve katyte

Sustoju, apsidairau. Nieko nematau. Einu toliau, tik šį kartą dar labiau sulėtinusi žingsnį, keista nuojauta neapleidžia. Sustoju, dairausi ir išgirstu švelnų, dar vaikišką „miau“. Dvi gintarinės akys taip ir kviečia prieiti, paglostyti, paimti ant rankų, stipriai stipriai prispausti prie širdutės ir daugiau niekada nebepaleisti.

Mažute, kodėl gi aš tavęs iškart nepastebėjau? Gal todėl, kad tavo kailiukas primena krentančių lapų ir tolumoje boluojančio rūko spalvas? O gal dėl to, kad keistomis aplinkybėmis atsidūrusi lauke norėjai susilieti su aplinka ir pasislėpti nuo viso pasaulio? Neverk, nebereikės šalti ir vargti, nebereikės slėptis nuo čia pat lekiančių automobilių ir bėgiojančių šunų, nebereiks sukti guolio iš nukritusių lapų, tarp kurių ir bandei pasislėpti. Nurimk, tu šiandien saugi!

Ieškome šiam stebukliukui tik gerų, mylinčių ir supratingų šeimininkų. Tai nei pusės metukų neturinti jauki, meili, žaisminga ir visiškai sveikutė katytė. Jau profilaktiškai gavusi vaistų nuo vidaus ir išorės parazitų.

Būsimiems šeimininkams, atėjus laikui, katytę padėsime sterilizuoti. Jeigu esate pilnametis ir gyvūnus mylintis asmuo, jeigu suprantate, kad gyvūnas ne žaislas, o ilgam į Jūsų šeimą atkeliaujantis narys, skambinkite tel.nr. 862771107 (Lazdijai).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.