Karmelita - ispaniška gražuolė

 (1)
Karmelita kažkodėl primena ispanišką šokį flamenką. Gal todėl, kad jos kailiukas nudažytas taip lyg flamenko šokėjas atlikdamas staigius, ryžtingus flamenko šokio judesius rankose laikytų teptuką ir juo dažytų Karmelitą?

Karmelitos snukutis atsainiai nuteptas juodai, geltonai, pilkai, balkšvai. Vienas karmelitos žandukas - juodas su auksiniais potepiais, kitam juodos nebeužteko, todėl liko pusiau balkšvas su auksinio smėlio spalva. Juodai nutaškyta ir Karmelitos rožinė nosytė, o visas kūnelis - pilkos, balkšvos, šviesiai ir tamsiai auksinės spalvos. Net žalios Karmelitos akys dar ir auksinėm dėmelėm žiba.

Ši ispaniška žaliaakė gražuolė ilgesnio plaukučio kailiuku pateko pas mus iš apleistų namų, kuriuose katytės grožis niekam nerūpėjo. Karmelita iš viso ten niekam nerūpėjo. Tiesiog gyveno kaip išmanė – ką susirasdavo, tą ir valgydavo.

Karmelita paimta iš tokių varganų sąlygų dabar labai laukia namų, kuriuose bus prižiūrėta ir mylima. Taigi, ieškome šiai grožybei namų, nes šiuo metu, nors ir saugi, tačiau katytė yra prieglaudos narve. Karmelita sterilizuota, tvarkingai naudojasi kraiko dežute.

Jei norite priglausti Karmelitą savo namuose, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el.paštu:info@beglobis.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.