Kadis: aš išgyvenau

 (8)
Sveiki, aš Kadis, ar pamenat mane? Mane kažkas labai nuskriaudė, o jūs padėjote man pasveikti. Pažiūrėkit, man sekasi puikiai. Aš jau turiu gražų kailiuką, viena ausytė nestovės, gal ir negirdės, bet man tai visai netrukdo džiaugtis gyvenimu, juk visi pavojai jau praeityje.

Dabar aš gyvensiu, nes pasaulis toks gražus ir įdomus, aš kasdien atrandu kažką naujo ir įdomaus. Turiu gerą apetitą, mėgstu laiką leisti su draugais. Bet labiausiai pasaulyje svajoju apie tą stebuklingą dieną, kai ateis žmonės ir ištars - „Kadi, keliaujam į namus“. Tada aš turėsiu ką mylėti, ką saugoti ir kam paskirti visą savo likusį gyvenimą. Aš kantriai laukiu... Na, gerai, atspėjote nekantriai laukiu tos laimės.

Jus mylintis Kadis

O jei norite mane mylėti visą likusį mano gyvenimą, skambinkit tel.nr. 8 652 82924 ar rašykite neringa@penktakoja.lt (Kaunas)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.

Alytuje rastas katinėlis: ieškome senų arba naujų šeimininkų

Atsakingų ir rūpestingų šeimininkų bei jaukių, šiltų namų ieško štai šis be galo jaukus ir meilus katinėlis. Jis buvo rastas Alytuje sužalotu kaklu. Teko rimtai gydyti, siūti žaizdą. Šeimininkai neatsiliepė, kad ir kaip norėjome juos surasti. Ieškome naujų, kurie mylės ir daugiau niekada neišduos.

Katinėlis Sniegius nori pasveikti: jam reikia jūsų pagalbos (3)

Sniegius išmestas jau seniai. Ujamas, nekenčiamas, traiškytas ir daužytas. Kurčias. Eilinis? Gal.

Katytė Zuikytė ieško namų (1)

Tai – katytė Zuikytė. Apie šią vienerius metukus turinčią katytę galiu pasakyti tik pačius švelniausius, pačius gražiausius žodžius. Tokią katytę sutiksite nedažnai.

Namų ieško katytė Runa

Makatukai dovanoja tobulo rainumo lietuvišką tigrę vardu Runa. Runa nori „įsidarbinti“ emocijų ir santykių konsultante Jūsų jaukiuose namuose. Gyvename technologijų amžiuje, todėl pristatome Runos CV.