Kadis: aš išgyvenau

 (8)
Sveiki, aš Kadis, ar pamenat mane? Mane kažkas labai nuskriaudė, o jūs padėjote man pasveikti. Pažiūrėkit, man sekasi puikiai. Aš jau turiu gražų kailiuką, viena ausytė nestovės, gal ir negirdės, bet man tai visai netrukdo džiaugtis gyvenimu, juk visi pavojai jau praeityje.

Dabar aš gyvensiu, nes pasaulis toks gražus ir įdomus, aš kasdien atrandu kažką naujo ir įdomaus. Turiu gerą apetitą, mėgstu laiką leisti su draugais. Bet labiausiai pasaulyje svajoju apie tą stebuklingą dieną, kai ateis žmonės ir ištars - „Kadi, keliaujam į namus“. Tada aš turėsiu ką mylėti, ką saugoti ir kam paskirti visą savo likusį gyvenimą. Aš kantriai laukiu... Na, gerai, atspėjote nekantriai laukiu tos laimės.

Jus mylintis Kadis

O jei norite mane mylėti visą likusį mano gyvenimą, skambinkit tel.nr. 8 652 82924 ar rašykite neringa@penktakoja.lt (Kaunas)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.

Išgelbėta, tačiau vis dar niekam nereikalinga 6 mėn. katytė Arabika (5)

Jau ne pirmą kartą pristatome „Naminukų“ Arabiką, bandydami prisibelsti į žmonių širdis, kurios atvertų jai ir namų duris...

Ieškome namų katytei Gilei (1)

Gilė – tarsi nukritusi iš dangaus. Skubiai ieškome rūpestingų ir atsakingų šeimininkų. Ši situacija tikrai labai skubi. Neturime, kur dėti katytės, nes į globą jau kurį laiką negalime nieko imti, mūsų namai perpildyti globojamais gyvūnais ir ligoniukais. Gilė – jau sterilizuota, į naujus namus iškeliaus pažymėta mikroschema.

Viečiūnų gyvūnų priežiūros centre naujų šeimininkų laukia katinėliai (1)

Viečiūnų gyvūnų priežiūros centre naujų arba senų šeimininkų laukia katinėliai ir katytės. Visi jaunučiai ir jaukūs.