Kadis: aš išgyvenau

 (8)
Sveiki, aš Kadis, ar pamenat mane? Mane kažkas labai nuskriaudė, o jūs padėjote man pasveikti. Pažiūrėkit, man sekasi puikiai. Aš jau turiu gražų kailiuką, viena ausytė nestovės, gal ir negirdės, bet man tai visai netrukdo džiaugtis gyvenimu, juk visi pavojai jau praeityje.

Dabar aš gyvensiu, nes pasaulis toks gražus ir įdomus, aš kasdien atrandu kažką naujo ir įdomaus. Turiu gerą apetitą, mėgstu laiką leisti su draugais. Bet labiausiai pasaulyje svajoju apie tą stebuklingą dieną, kai ateis žmonės ir ištars - „Kadi, keliaujam į namus“. Tada aš turėsiu ką mylėti, ką saugoti ir kam paskirti visą savo likusį gyvenimą. Aš kantriai laukiu... Na, gerai, atspėjote nekantriai laukiu tos laimės.

Jus mylintis Kadis

O jei norite mane mylėti visą likusį mano gyvenimą, skambinkit tel.nr. 8 652 82924 ar rašykite neringa@penktakoja.lt (Kaunas)

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Dėkoja už pagalbą katytei Armitai, bet dabar jai reikia namų

Šiandieną norime padėkoti už tai, kad mes buvome išgirsti, už tai, kad Jūs nelikote abejingi, už tai, kad pagelbėjote rainytei Armitai. Džiugu, kad galėsime ją gydyti negalvodami apie skolas. Visada žinojome, kad surėmus pečius darbus nudirbti gerokai lengviau ir paprasčiau.

Kauno Aleksote rastas pasimetęs šunelis laukia šeimininkų

Rastas patinas šeštadienio vakare Aleksote, Kaune.

Išmestos katytės jaunikliams reikia šeimininkų (1)

Šie trys kačiukai rasti sode. Išmesta iš namų naminė katytė janiklius atvedė į vieną kiemą.

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.