Gyvūnų globėjai prašo Jūsų pagalbos

 (4)
Mums duotas terminas – trys mėnesiai. Iki lapkričio 18 d. privalome visus lauke esančius voljerus išbetonuoti (iškloti plytelėmis ar kokią kitą dangą).
padėk

Tokie veterinarų reikalavimai įsigaliojo nuo birželio 2 d. Jeigu iki nurodyto laiko darbai nebus padaryti, mūsų veikla bus sustabdyta. Kai prieš metus pradėjome dirbti, įsikūrėme apleistoje, žole užžėlusioje teritorijoje. Pradėjome nuo nulio.

Gyvūnėlius išlaikome tik iš žmonių paramos. Lėšų voljerų betonavimui neturime. Ir taip viską lipdome iš to, ką gauname, ką žmonės dovanoja, kad tik būtų kur patalpinti vargšelius. Tikime, kad bendrai visi surėmę pečius galėsime įvykdyti reikalavimus ir toliau dirbti.

Dabar svarbiausias rūpestis – gauti žvyro, cemento, plytų, šaligatvio plytelių, trinkelių. Visa tai reikalinga, kad voljerus padarytume tinkamus naudojimui. Taip pat galbūt turite po statybų likusių atliekų, medienos, tvorų ar pan., viskas tinka, ką tik galėtume pritaikyti voljerų, būdų įrengimui.

Artėjant žiemai taip pat labai reikalingi įvairūs paklotėliai ir pan., kad mūsų mažieji nesušaltų. Jei tik galite prisidėti, paremti daiktais ar finansiškai, mes ir mūsų mažieji globotiniai būsime labai dėkingi! Juk gyvūnų likimas – mūsų visų rūpestis. Tikimės Jūsų supratimo ir palaikymo. Iš anksto dėkojame.

VšĮ „Būk mano draugas“ kontaktai: tel.nr. +370 614 36617, bukmanodraugas@inbox.lt, Klaipėdos r., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9, Klaipėda.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.