Gimę, tačiau nereikalingi ir iš karto pasmerkti

 (4)
Kiekvieną dieną į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą nešami mažyliai – maži kačiukai su mamomis katėmis arba atplėšti nuo mamų, ką tik prasimerkę arba jau bėgiojantys ir stebintys pasaulį dar žydromis akytėmis.

Vietoj to, kad jų mamos būtų sterilizuotos ir negimdytų niekam nereikalingų palikuonių, mažyliai tempiami ten, kur neturės jokių galimybių išgyventi, nes neskiepyti ir silpnučiai jie tiesiog neturi jokių šansų į gyvenimą.

Taigi gimęs ir pagyvenęs tik vieną mėnesį iš gyvenimo skirtų nugyventi vidutiniškai 15-17 metų, mažylis pasmerkiamas mirčiai. Nejaugi neliko jokio žmogiškumo? Nejaugi gyvename akmens amžiuje jei žudome taip primityviai. Dažniausiai dėl nesterilizuotų kačių girdimi atsakymai: „man gaila ją pjaustyti“, „katės charakteris pasikeis“, „ji negaudys pelių“.

Visa tai - visiška nesąmonė, atspindinti bukumą, abejingumą ir žiaurumą. Gaila pjaustyti? O žudyti nekaltus jau gimusius mažylius negaila? Ir jų būna ne vienas, jie žudomi vadomis, po tris, po šešis.

„Katės charakteris pasikeis” - nejuokinkite, nepasikeis jos charakteris, nes sterilizacija su tuo nesusijusi”.

„Ji negaudys pelių“ - neprisigalvokite visiškų nesąmonių, katės medžioklės instinkto niekas nesterilizuoja.

Štai tie, kurie niekam nereikalingi, ir buvo pasmerkti visų „gailėtojų“ ir mitų prasimanytojų. Jei nebūtumėme jų perėmę iš sanitarinės tarnybos, jų jau nebūtų. Tai tik maža dalis gyvybių, kurias pavyko išgelbėti. Visus išgelbėtus mažylius, galite rasti „Beglobis“ svetainėje.

Visiems mažyliams ieškomi namai. Jei galite priglausti nors vieną laikinai ar visam laikui, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Gražuolė Bagira ieško ją mylėsiančių šeimininkų

Ar prisimenate filmuką Mauglis? Matyt, visi prisimename Mauglį, visi mylime jo bičiulius – juokingą Meškiną ir išmintingąją juodą panterą Bagirą. Mūsų Bagira ne iš džiunglių, ji Vilniuje, dar maža – tik 3 mėn, bet jau išmintinga, nes išgyveno visus kiemo pavojus ir buvo išgelbėta labai gero žmogaus.

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.