Gatvėje vargsta draugiškas šunelis: gelbėkim Biskvituką, kol nevėlu!

 (7)
Biskvitukas vasario 22 d. atsirado Kreivalaužių kaime. Šunelis nepaprastai draugiškas, taikus ir patiklus. Visiems eina iš paskos, uodegą vizgina, prašosi glostomas, mylimas. Blogiausia, kad nuo stotelių žmones atlydi į pačią Nemenčinę, ten nesuprasdamas, kur gatvė, o kur šaligatvis, nuolat rizikuoja būti partrenktas automobilių.
Biskvitas

O ir piktų neblaivių žmonių ten netrūksta: Biskvitukas į draugus prašosi, dažnai būna nuvytas, gerai, kad dar nesumuštas.

Biskvitukas – nuostabus vidutinio ūgio karamelinis draugas. Mielas, švelnus, visiems labai draugiškas ir geras. Šuniukas tiktų gyventi su mylinčiais, atsakingais žmonėmis, puikiai sutartų su vaikais. Tiesa, jį kiti šunys puola, nenori su niekuo pyktis ir konfliktuoti. Todėl labai reikalinga bent laikina globa iki surasime jam atsakingus šeimininkus arba nuolatiniai namai.

Dantukai balti, švyti kaip perliukai, panašu, kad šunelis jaunas. Labai baisu, kad jis nepakliūtų po ratais (gatvės miestelyje neapšviestos, vairuotojai laksto kaip nenormalūs). Taip pat grėsmė ta, kad jau pabudo erkės, pernešančios mirtinas šunų ligas. Viena jų labai dažna – babeziozė. Šuo labai šaunus. Padėkime jam išvengti nelaimių.

Jei tik galite pasiūlyti globą arba namus, skambinkite, rašykite. Ačiū. Prireikus, bandytume ieškoti transporto ir į kitus miestus. Biskvitukas labai labai laukia mūsų visų pagalbos.

Susisiekti – tel. 8 675 18 615. Jei galite pagloboti, mūsų kontaktai – tel. 8 689 73782, 8 615 58898, info@rainiukas.lt (VšĮ „Rainiukas“, Vilnius). Draugaukime ir socialiniame tinkle.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.

Šiltnamyje gimusiai kačiukų ketveriukei reikia globos (2)

Šaunioji ketveriukė, kurią „Naminukų“ savanoriai išgelbėjo iš sodų. Kačiukus šiltnamyje atsivedė lauko katytė. Mažieji neklaužados visiškai nepaisė baikščios mamos pamokų ir vos išmoko vaikščioti, tuoj pat pradėjo kaišioti nosį į platų pasaulį tikrindami daržų ribas ir tapo vasarotojų šunų taikiniu.

Neįtikėtiną istoriją išgyvenusi maža katytė Java ieško namų! (1)

Žiūrėdami į ją, turbūt sunkiai patikėsite, kad neseniai jai teko patirti filmų verto siužeto sukrėtimą ir tik per plauką katytė likti gyvai.