Dūmas – didelis gerietis meškinas

 (5)
Dūmas gyveno vienoje iš Vilniaus gatvių. Kažkada, be abejo, turėjo namus. Kodėl Dūmas atsidūrė gatvėje, nesužinosime, tačiau akivaizdu, kad gyvūnas buvo išmestas, nes Dūmas – visiškai geras, naminis katinas.
Katinas Dūmas

Nors labiau norisi sakyti, kad Dūmas gerietis meškinas – toks jis didelis, mielas ir minkštas. Išmesti iš namų katinėliai negali ir nesugeba gyventi gatvėje, negali susirasti maisto, nemoka gintis, nežino, kad reikia saugotis automobilių, žmonių, kitų gyvūnų. Labai dažnai jie žūsta, neišgyvena.

Dūmas taip pat nukentėjo – turbūt kitas katinas jam užkabino akytę. Dūmas ieškojo, kur prisiglausti, prašė žmonių pagalbos, tačiau niekas jo nepagailėjo, todėl vieną dieną Dūmas tiesiog pakliuvo į sanitarinę tarnybą. Kažkas ją iškvietė, kad alkanas katinėlis „nebadytų“ akių.

Kaip sakoma, akys nemato – širdis neskauda. Na, o mums iš sanitarinės tarnybos perimtą kastruotą katinėlį paleisti į šaltį ir gatvę nekilo rankos. Taigi Dūmas prieglaudoje. O koks jis šaunuolis – ramus, visada filosofiškai nusiteikęs, geras, meilus.

Jei jūs esate apsisprendęs, kad namuose pagaliau reikia jaukumo, kurį suteikia mielas, minkštas didelis katinėlis (o Dūmas kaip tik toks), skambinkite tel.nr. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.