Drąsuolis murklys Narbutas ieško namų

 (7)
Vėžlys nebaisus ir kiti katinai nebaisūs, o jau žmones Narbutukas myli visa katiniška širdele! Jei svajojate, kad namuose dūktų ir murktų toks geros nuotaikos užtaisiukas, būtinai atkreipkite dėmesį į šį katinėlį.
Labas, tortila!

Narbutas tobulai juodai baltas: balti ūsai, apykaklė, o dar turi mažą dėmelę ant kaktos, tokio su kitais nesupainiosite. Gražus, meilus, draugiškas žmonėms. Atrodo gal ir rimtas, bet, žinoma, žaismingas ir mielas. Jam - apie du mėnesius. Ir jis - dėmesio fanatikas, jau tik bendrauk, žaisk, bent jau pažiūrėk į jį. Jei tikitės aktyvaus katinėlio namie, kuris taptų visos šeimos numylėtiniu, nepražiopsokite savo laimės!

Kodėl toks vardas? Kadaise vienas iš Narbutų giminės vadovavo Maišiagalai... O po kelių šimtmečių jo vardą pasiskolino šis mažas keturkojis Maišiagalos gyventojas. Jis atkeliavo į Vilnių ieškodamas tikrųjų namų, nes gimtinėje buvo nereikalingas. Jo rainė sesutė juos jau surado.

Kol kas Narbutas gyvena namų globoje Vilniuje, bet tikrai gali kraustytis pas naujus šeimininkus, kai tik jie atsiras, nes socializuotis jam nereikia: puikiai bendrauja, jaukus, draugiškas, meilus.

Galėtų tapti ir sodybos katinu, tik juo, kaip ir visais augintiniais, reikės rūpintis, skiepyti, atėjus laikui kastruoti, kad neveistų daugiau beglobiukų (su VšĮ „Mažoji Liza“ dovanojimo sutartėle bus nuolaida).

Skambinkite dėl kačiuko tel.nr. 8 600 14377, rašykite el.p. info@mazojiliza.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Išdavystės skausmo kamuojamas katinėlis ieško naujų šeimininkų!

Puksis – katinėlis, kurį narvo grotos veda į neviltį. Kai kurie šeimininkai, atiduodami savo gyvūnus į prieglaudą, net neįsivaizduoja, koks stresas, baimės ir sunkumai jų laukia. Vargu, ar „pridavę“ nereikalingąjį, vėliau seka jų istorijas. O mes daugiau nei sekam, mes gyvenam jų liūdesio skoniu...

Katinas Dipsis ieško namų (1)

Kai šaltais žiemos vakarais, nutilus miesto šurmuliui, su šeimomis gerdavome arbatą ir aptardavome dienos įspūdžius, po daugiabučio balkonu į mažą kamuoliuką susisukdavo jis, benamiukas, kažkada buvęs gražuoliu naminiu katinu. Susisukdavo ir snūduriuodavo. Snūduriuodavo ir būdraudavo, bijojo, kad tik kas jo nenuskriaustų, neišvytų iš po šaltos balkono erdvės, kuri jau buvo spėjusi tapti jo namais.

Vilniaus Sapieginės kačių didysis etmonas katinas Sapiega prašo pagalbos (1)

Sulaukėme pagalbos prašymo. Vilniaus Sapieginės parko kačių kolonija prižiūrima nuo 2012 metų. Beglobės laukinukės sterilizuojamos, pasiklydę/pamestinukai katinukai paimami, paruošiami ir dovanojami. Po šv. Velykų prie kačių kolonijos prisijungė, panašu, paisklydęs jaukus naminukas.

Mėlynakiai „žibuokliukai“ ieško namučių

Mažylius kačiukus į „Beglobio“ prieglaudą, esančią Skydo g. Vilniuje, atnešė juos laiptinėje radusi moteris.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Jis – paaugliukas, dar nedrąsus (pirmasis tiesioginis kontaktas su žmogumi įvyko visai neseniai), bet rodo norą bendrauti, todėl tik laiko klausimas, kada žmogus taps jam pačiu geriausiu draugu.