Drąsuolis murklys Narbutas ieško namų

 (7)
Vėžlys nebaisus ir kiti katinai nebaisūs, o jau žmones Narbutukas myli visa katiniška širdele! Jei svajojate, kad namuose dūktų ir murktų toks geros nuotaikos užtaisiukas, būtinai atkreipkite dėmesį į šį katinėlį.
Labas, tortila!

Narbutas tobulai juodai baltas: balti ūsai, apykaklė, o dar turi mažą dėmelę ant kaktos, tokio su kitais nesupainiosite. Gražus, meilus, draugiškas žmonėms. Atrodo gal ir rimtas, bet, žinoma, žaismingas ir mielas. Jam - apie du mėnesius. Ir jis - dėmesio fanatikas, jau tik bendrauk, žaisk, bent jau pažiūrėk į jį. Jei tikitės aktyvaus katinėlio namie, kuris taptų visos šeimos numylėtiniu, nepražiopsokite savo laimės!

Kodėl toks vardas? Kadaise vienas iš Narbutų giminės vadovavo Maišiagalai... O po kelių šimtmečių jo vardą pasiskolino šis mažas keturkojis Maišiagalos gyventojas. Jis atkeliavo į Vilnių ieškodamas tikrųjų namų, nes gimtinėje buvo nereikalingas. Jo rainė sesutė juos jau surado.

Kol kas Narbutas gyvena namų globoje Vilniuje, bet tikrai gali kraustytis pas naujus šeimininkus, kai tik jie atsiras, nes socializuotis jam nereikia: puikiai bendrauja, jaukus, draugiškas, meilus.

Galėtų tapti ir sodybos katinu, tik juo, kaip ir visais augintiniais, reikės rūpintis, skiepyti, atėjus laikui kastruoti, kad neveistų daugiau beglobiukų (su VšĮ „Mažoji Liza“ dovanojimo sutartėle bus nuolaida).

Skambinkite dėl kačiuko tel.nr. 8 600 14377, rašykite el.p. info@mazojiliza.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Pupsė nori tapti jūsų šeimos dalimi

Pradžia buvo tokia: viename iš Jonavos kiemų, tarp kažkokių neaiškios paskirties statybinių – buitinių atliekų krūvos kalytė atsivedė šunyčių. Kasdieniška, bet vis tiek labai skaudi istorija. Teko šeimyną iškrapštyti iš tų vietų.

Alytuje rastas katinėlis: ieškome senų arba naujų šeimininkų

Atsakingų ir rūpestingų šeimininkų bei jaukių, šiltų namų ieško štai šis be galo jaukus ir meilus katinėlis. Jis buvo rastas Alytuje sužalotu kaklu. Teko rimtai gydyti, siūti žaizdą. Šeimininkai neatsiliepė, kad ir kaip norėjome juos surasti. Ieškome naujų, kurie mylės ir daugiau niekada neišduos.

Katinėlis Sniegius nori pasveikti: jam reikia jūsų pagalbos (3)

Sniegius išmestas jau seniai. Ujamas, nekenčiamas, traiškytas ir daužytas. Kurčias. Eilinis? Gal.

Katytė Zuikytė ieško namų (1)

Tai – katytė Zuikytė. Apie šią vienerius metukus turinčią katytę galiu pasakyti tik pačius švelniausius, pačius gražiausius žodžius. Tokią katytę sutiksite nedažnai.

Namų ieško katytė Runa

Makatukai dovanoja tobulo rainumo lietuvišką tigrę vardu Runa. Runa nori „įsidarbinti“ emocijų ir santykių konsultante Jūsų jaukiuose namuose. Gyvename technologijų amžiuje, todėl pristatome Runos CV.