Drąsuolis murklys Narbutas ieško namų

 (7)
Vėžlys nebaisus ir kiti katinai nebaisūs, o jau žmones Narbutukas myli visa katiniška širdele! Jei svajojate, kad namuose dūktų ir murktų toks geros nuotaikos užtaisiukas, būtinai atkreipkite dėmesį į šį katinėlį.
Labas, tortila!

Narbutas tobulai juodai baltas: balti ūsai, apykaklė, o dar turi mažą dėmelę ant kaktos, tokio su kitais nesupainiosite. Gražus, meilus, draugiškas žmonėms. Atrodo gal ir rimtas, bet, žinoma, žaismingas ir mielas. Jam - apie du mėnesius. Ir jis - dėmesio fanatikas, jau tik bendrauk, žaisk, bent jau pažiūrėk į jį. Jei tikitės aktyvaus katinėlio namie, kuris taptų visos šeimos numylėtiniu, nepražiopsokite savo laimės!

Kodėl toks vardas? Kadaise vienas iš Narbutų giminės vadovavo Maišiagalai... O po kelių šimtmečių jo vardą pasiskolino šis mažas keturkojis Maišiagalos gyventojas. Jis atkeliavo į Vilnių ieškodamas tikrųjų namų, nes gimtinėje buvo nereikalingas. Jo rainė sesutė juos jau surado.

Kol kas Narbutas gyvena namų globoje Vilniuje, bet tikrai gali kraustytis pas naujus šeimininkus, kai tik jie atsiras, nes socializuotis jam nereikia: puikiai bendrauja, jaukus, draugiškas, meilus.

Galėtų tapti ir sodybos katinu, tik juo, kaip ir visais augintiniais, reikės rūpintis, skiepyti, atėjus laikui kastruoti, kad neveistų daugiau beglobiukų (su VšĮ „Mažoji Liza“ dovanojimo sutartėle bus nuolaida).

Skambinkite dėl kačiuko tel.nr. 8 600 14377, rašykite el.p. info@mazojiliza.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Kauno Aleksote rastas pasimetęs šunelis laukia šeimininkų

Rastas patinas šeštadienio vakare Aleksote, Kaune.

Išmestos katytės jaunikliams reikia šeimininkų (1)

Šie trys kačiukai rasti sode. Išmesta iš namų naminė katytė janiklius atvedė į vieną kiemą.

Neįprasto grožio kalytė ieško žmogaus (10)

Ši miela, keistutė, į kinų kuoduotą kalytę panaši kalytė rasta prie prieglaudos.

Dvispalvis Mikutis nekantrauja būti priimtas į naujus namus

Mielas, žavus, smalsus, žaismingas didžiaakis Mikutis ieško namų. Ant rankų ilgai neišbūna – juk nėra kada, kai laukia tiek žaislų, kamuoliukų ir skanaus maisto.

Dovanojamas katinėlis Smaliukas

Ieškome namų katinėliui Smaliukui. Katinėlis (6-7 mėn.) – juodas it smala, žibančiomis, širdį užburiančiomis akimis, šiek tiek bailus, bet mielas ir švelnus, moka garsiai burgzti.