Beuodegė Sali ieško namų

Dėmesio! Dovanojame beuodegę Sali.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Kam pirkti, jei gali gauti dykai? Dovanojama beprotiškai fantastiška, gauruota, plaukuota, labai ryški, bet be uodegos katytė vardu Sali. Uodegą Sali prarado Vilniaus miesto užkaboryje – Salininkuose, ir vardą Sali gavo ta proga.

Sali labai gauruota, todėl uodegos neturėjimas yra, viso labo, didelis privalumas, nes tokios gauruotos uodegos nepaliaujamai šeriasi, o Sali menama uodega nesišers, nes jos nėra.

Sali yra tobula tikrinių bobteilų kopija, todėl kankina negeros mintys, kad ji tokia išskirtinė, kad ir gerai, kad nėra tos uodegos. Dar kankina tai, kad šįmet tai šeštas beuodegis, dovanojamas VŠĮ „Rainiukas“, baigiame nusikankinti nuo minties, kad „užsiveisėme“ tam tikros rūšies kačių plejadą.

Sali gerietė, tuštinasi kačių dėžėje, sterilizuota, nuparazitinta, paskiepyta keturvalente vakcina. Sali gali gyventi su palankiu katinams šunimi.

Jei yra noras turėti tobulą (ir kas, kad be dokumentų) Kurilų bobteilų veislės katės kopiją, skambink ir turėsi.

Dėl Sali susisiekti: VŠĮ „Rainiukas“ (Vilnius), tel. 8 689 73 782, info@rainiukas.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.