Baltaūsė Toša ieško šeimininkų

 (5)
Gražuolė baltaūsė Toša į „Beglobio“ prieglaudą buvo perimta iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos, kur ji pakliuvo iš labai blogų sąlygų. Toša jau labai labai ilgai laukė, kol ją kas nors pastebės, priglaus, suteiks mylinčius namus. Deja... Mažos pūkuotos katytės dideliais baltais ūsais niekam nereikėjo...
© DELFI skaitytojo nuotr.

Dabar Toša vėl laukia savo žmogaus ir namų „Beglobio“ prieglaudoje. Juodu pūkuotu kailiuku, balta apykakle ir baltomis pirštinytėmis pasipuošusi Toša labiausiai krinta į akis dėl savo itin ilgų baltų puošnių ūsų ir antakių.

Toša – sterilizuota, jaunutė, maždaug vienerių metų katytė, labai meili, labai mėgsta būti glostoma.

Jei jums patiko Toša, norite namuose turėti pūkuotą šeimos narį, esate atsakingas ir rūpestingas žmogus, galite skambinti tel. 8 652 44 093, 8 652 25 229 arba rašyti el.paštu info@beglobis.com. Toša globojama „Beglobio“ prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje. Daugiau katinėlių nuotraukų galite rasti mūsų svetainėje „Beglobis“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Ieškau namų

Mažytei Kailai ieškomi atsakingi šeimininkai (1)

Kaila juoda kaip naktis yra maža katytė. Mažulytei apie pora mėnesių amžiaus, ji tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra miela maža mergytė.

Išgelbėtiems Naujosios Vilnios kačiukams reikia namų

Naujosios Vilnios beglobių katinėlių gelbėtojo Sergėjaus namuose lankėmės su tikslu nufotografuoti ir kuo greičiau padėti atrasti namus naujiems nelaimėliams, kurių jis nesugebėjo palikti augti gatvėje...

Katinėlis Markizas – jo meilumo užteks priimančiai šeimai (1)

„Ne-są-mo-nė!“ – pasakytų daugelis, sužinoję, kad Markizas neturi namų. „Ne-tie-sa“ – stebėtųsi kiti, išgirdę, kad Markizo patalas ne minkštos pagalvės, o kietas betonas. Taip, tai tiesa, kad ir kokia sunki ir skaudi ji būtų. Ne, Markizas tikrai nebadauja, ir ne, jis visiškai nėra laukinis. Bet taip, namų jis neturi.

Vilniuje dingo Abisinijos veislės katinas – šeimininkai prašo padėti (3)

2017 m. rugpjūčio 4 d. Justiniškėse - Pašilaičiuose (Sviliškų g.) dingo mūsų kačiukas.

Kovotojas Tikis ieško tokių pačių šeimininkų

Mažylis Tikutis buvo vienas iš dviejų kačiukų, kuriam stipriai ir ilgai skaudėjo. Brolis su sese buvo išmesti nuo eismo ūžiančioje gatvėje iš važiuojančio automobilio. Sesutė Java liko nesužalota, bet štai Tikutis, rodos, gavo traumų už du... Jam buvo stipriai sužalotos abi priekinės letenėlės.