Šiais metais į Lietuvos čempionatą be mūsų šalies sportininkų taip pat atvyko ir Latvijos, Estijos bei Lenkijos dviratininkai.

Elito grupėje pirmąją varžybų dieną vidutinio ilgio trasoje tarp moterų geriausiai pasirodė Ramunė Arlauskienė, distanciją įveikusi per 1:00:27 val. ir aplenkusi antrąją vietą užėmusią Astą Misiūnaitę (1:01:57) bei trečia likusią Karoliną Mickevičiūtę (1:12:19).

Vyrų grupėje nugalėjo Donatas Čelkys, trasoje sugaišęs 1:00:50 val. Antras buvo Regimantas Kavaliauskas (1:08:25), trečiąją vietą užėmė Darius Kalvaitis (1:09:30).

Antrąją varžybų dieną ilgoje trasoje moterų lyderių trejetas nepasikeitė: absoliučia šių metų Lietuvos čempione tapo Ramunė Arlauskienė (1:28:18), antra – Asta Misiūnaitė (1:31:22) ir trečia - Karolina Mickevičiūtė (1:52:03).

Sėkmingiausiai vyru grupėje kovojo Darius Kalvaitis (2:15:55), antras buvo Donatas Čelkys (2:19:01), o trečias – Romualdas Kazimieraitis (2:34:32).

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.