Įvarčius lietuviams pelnė: pirmo kėlinio 4-ą minutę Darius Lelėnas (po Dainiaus Baubos ir Artūro Katulio perdavimų) ir 11-ą minutę Dalius Vaiciukevičius (po Andriaus Kaminsko perdavimo).

Antrame kėlinyje 35-ą minutę Simonas de Witas sušvelnino santykį.

Trečiame kėlinyje 56-ą minutę pasižymėjo Egidijus Bauba (po Dmitrijaus Bernatavičiaus perdavimo) ir lietuviai pirmavo 3:1. Tačiau 59-ą minutę olandas Lamontas Poletas santykį sušvelnino 2:3. Likus 46 sekundėms iki mačo pabaigos, varžovai vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju ir po 16 sekundžių Tommie Hartogsui pavyko išlyginti rezultatą 3:3.

Pirmadienį antrojo turo rungtynes Lietuvos ledo ritulininkai susitiks su Lenkijos rinktine, kuri sekmadienį 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) įveikė turnyro šeimininkę Estiją.

Turnyro lydere tapo Austrijos komanda, pirmąją varžybų dieną 5:0 (1:0, 4:0, 0:0) sutriuškinusi Kroatijos ekipą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.