Bendroje sumoje, surinkęs 844 kg, A. Paulauskas tarp 9 sportininkų liko penktas. Aukso medalį iškovojo Rusijos sportininkas Denisas Kniazevas, surinkęs 940 kg.

Antroji vieta atiteko ukrainiečiui Genadijui Chipkai (890 kg), trečioji - Jorgenui Hansenui iš Norvegijos (875 kg).

23-ejų kaunietis Tomas Pupelis startavo svorio kategorijoje iki 90 kg. Lietuvos sportininkas štangos spaudimo gulint ant suolelio veiksme įveikė 227,5 kg svorį ir užėmė antrają vietą. Bendroje sumoje T. Pupelis, surinkęs 815 kg, liko ketvirtoje vietoje tarp 12 atletų.

Aukso medalį iškovojo rusas Levonas Tavakalovas (880 kg), sidabro - kitas Rusijos sportininkas Vladimiras Jevtuchas (860 kg), bronzos - švedas Matthiasas Ivarssonas (822,5 kg).