Antrąja vietą rinkimuose užėmė šaudymo iš lanko meistras Vladas Šigauskas (177 balsai).

Europos „Grand Prix“ antrojo etapo varžybose jis iškovojo sidabro medalį, o mišrių komandų rungtyje su Jelena Babinina laimėjo bronzos medalį. Pasaulio taurės varžybų antrajame etape V. Šigauskas užėmė ketvirtąją vietą ir pagerino Lietuvos rekordą.

Trečias rinkimuose liko boksininkas Ričardas Kuncaitis (142 balsai), Armėnijoje vykusiose pasaulio jaunių (iki 16 metų) bokso pirmenybėse svorio kategorijoje iki 60 kg iškovojęs sidabro medalį.

Ketvirtas buvo Artemijus Sitenkovas (115), Europos čempionate kovinio sambo varžybose iškovojęs sidabro medalį, o penktoje pozicijoje liko Viktoras Tomaševičius (72), Europos čempionate kovinio sambo varžybose iškovojo sidabro medalį.

Gegužės mėnesio rinkimų rezultatai (DELFI apklausa, ekspertai, iš viso):

Laura Asadauskaitė 5 tšk. 6 tšk. 11 tšk.
Vladas Šigauskas 3 tšk. 0 tšk. 3 tšk.
Ričardas Kuncaitis 2 tšk. 0 tšk. 2 tšk.
Artemijus Sitenkovas 1 tšk. 0 tšk. 1 tšk.
Viktoras Tomaševičius 0 tšk. 0 tšk. 0 tšk.

Kiekviena vieną mėnesį geriausią Lietuvos mėnesio sportininką renka aštuoni ekspertai ir DELFI apklausos dalyviai. Pirmąją vietą DELFI apklausoje užėmęs atletas gauna penkis taškus, antrąją – trys, trečiąją – du, ketvirtąją - vieną. Eksperto balso vertė – vienas taškas.

Daugiausiai taškų surinkęs pretendentas tampa rinkimų laureatu. Jei du pretendentai surenka vienodą taškų skaičių, nugalėtoju tampa daugiau balsų DELFI apklausoje surinkęs sportininkas.

SPO:) ekspertų komisijos nariai: Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas, Kauno S. Nėries vidurinės mokyklos direktorius Vladas Janiūnas, Lietuvos kūno kultūros akademijos senato pirmininkas Aleksas Stanislovaitis, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidentė Laima Janušonytė, SPO:) ir „Sporto“ vyriausiasis redaktorius Artūras Gimžauskas.

Šįsyk rinkimuose nedalyvavo du ekspertai, olimpiniai čempionai Modestas Paulauskas ir Gintautas Umaras.