Po šios pergalės mūsiškiai užsitikrino mažiausiai penktąją poziciją ir išsaugojo vietą I divizione.

16-ąją pirmojo kėlinio minutę lietuviai išsiveržė į priekį po Dainiaus Baubos įvarčio, tačiau po beveik 3 min. rumunas Levente Elekesas išlygino rezultatą.

24-ąją min. gynėjas Rolandas Aliukonis vėl sugrąžino pranašumą Lietuvos rinktinei, 38-ąją min. mūsiškių persvarą padidino Darius Pliskauskas, o 51-ąją min. antrąjį įvartį šiose rungtynėse įmušė D. Bauba.

Rumunijos ledo ritulininkai nenuleido rankų ir, praėjus vos 1 min. 30 sek., L. Jelekesas sušvelnino skirtumą, tačiau 56-ąją min. trijų įvarčių persvarą Lietuvos komandai sugrąžino Donatas Kumeliauskas.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse pirmenybių šeimininkai slovėnai 7:1 sutriuškino Japonijos rinktinę ir užsitikrino pirmąją vietą bei kelialapį į elitinį divizioną. Būtent su Slovėnijos komanda paskutines turnyro rungtynes šeštadienį 21 val. (Lietuvos laiku) žais lietuviai.

Trečiajame susitikime vengrai 4:2 nugalėjo Didžiosios Britanijos ledo ritulininkus.

Blogiausia turnyro komanda iškris į antrąjį divizioną.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)