Pirmajame kėlinyje sužaidus 15 min. 49 sek. britus į priekį išvedė Tomas Watkinsas. Antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino Markas Richardsonas (32 min.). Tačiau jau po 19 sek. lietuviams rezultatą pavyko sušvelninti. Didžiosios Britanijos rinktinės vartininką Stevie Lyle'ą nuginklavo Dalius Vaiciukevičius.

Trečiajame kėlinyje Lietuvos ledo ritulininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įmušė du įvarčius be atsako, taip išplėšdami pirmąją pergalę čempionate. Susitikimo rezultatą 46-ąją min. po Dovydo Kulevičiaus perdavimo išlygino Andrius Kaminskas, o pergalingą įvartį iki rungtynių pabaigos likus 6 min. įmušė Šarūnas Kuliešius.

Kitose rungtynėse Japonijos ledo ritulininkai 6:5 nugalėjo rumunus, o turnyro lyderė Slovėnija 4:1 įveikė Vengrijos ledo ritulininkus.

Kitas rungtynes lietuviai žais trečiadienį 14 val. (Lietuvos laiku) su Japonijos komanda, kuri sekmadienį 3:4 (0:2, 1:2, 2:0) nusileido Didžiosios Britanijos ledo ritulininkams.

Geriausia grupės rinktinė iškops į elito pasaulio čempionatą, o blogiausia iškris į antrąjį divizioną.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.