Nugalėjo rusė Tatjana Vlasova. Ji 2,75 km distanciją su 14 kontrolinių punktų įveikė per 13 min. 1 sek. Antrąją vietą užėmė jos tėvynainė Olga Novikova. Ji nugalėtojai pralaimėjo vos 1 sek. Trečiąją poziciją pasidalijo suomė Liisa Anttila ir rusė Tatjana Kozlova. Jos nuo nugalėtojos atsiliko 3 sek. J. Šulčienė T. Vlasovai pralaimėjo 2 min. 34 sek.

Kita Lietuvos atstovė Ramunė Arlauskienė užėmė 20-ąją (+2.38), o Edita Marusevičiūtė - 24-ąją (+3.36) vietas.

Varžybose dalyvavo 48 sportininkės.

Vyrų sprinto trasoje Lietuvos atstovas Nerijus Šulčys užėmė 20-ąją vietą.

Pasaulio čempionų tapo rusas Eduardas Hrenikovas. Jis 3,7 km distanciją su 16 kontrolinių punktų įveikė per 14 min. 20 sek. Antrąją vietą užėmė kitas rusas Vadimas Tolstopiatovas (+0.13), trečiąją - suomis Staffanas Tunisas (+0.40). N. Šulčys nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 4 sek.

Kitas Lietuvos sportininkas Vitalijus Petrulis finišavo 23-ias (+3.32), Regimantas Kavaliauskas - 29-as (+4.06), o Vilius Aleliūnas - 36-as (+5.09).

Iš 71 startavusio dalyvio klasifikuoti 62.

Antradienį sportininkai varžysis ilgojoje trasoje.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.