Kaip teigiama pranešime žiniasklaidai, puikiai jose pasirodė Lietuvos atstovas, šešiolikmetis Kazimieras Vasiliauskas, vairuojantis greičiausiąjį, kur netaikomi amžiaus apribojimai, KZ2 (buvusi ICC klasė) kartą ir atstovaujantis gamyklinei “CRG Karting” komandai.

Iš dviejų finalinių važiavimų susidedančiose etapo varžybose jis pelnė 23 taškus ir užėmė ketvirtąją vietą.

Iki dar vienu laipteliu aukštesnės pakopos lietuviui pristigo vos vieno taško.

Pirmajame važiavime K. Vasiliauskas finišavo šeštas ir savo kraitį papildė 10 taškų.

Dar sėkmingiau lietuviui susiklostė antrasis finalinis važiavimas, kuriame jis finišo liniją kirto ketvirtas ir pelnė dar 13 įskaitinių taškų, į priekį praleidęs tik varžybų šeimininkus, gerokai didesnę patirtį turinčius Marco Ardigą, Manuelį Kozzaglio ir Francesko Laudatą.

Pirmieji du Italijos kartingo meistrai, surinkę po 45 taškus, tapo etapo nugalėtojais, o trečioji vieta atiteko olandui Thomui Knopperiui, iškovojusiam 24 taškus.

Po trijų Italijos nacionalinio kartingo čempionato etapų su 33 taškais K.Vasiliauskas pakilo į aštuntąją vairuotojų įskaitos vietą. Nors ji pakankamai aukšta, tačiau užimama pozicija neatspindi tikrųjų jauno lietuvio galimybių, nes pirmojojo etapo varžybose jį nuvylė gedimai, o antrajame lietuvį taranavo varžovas.

Po trijų etapų šiame čempionate pirmaisiais smuikais griežiantys italai M. Ardigo ir M. Kozzaglio turi surinkę atitinkamai 130 ir 123 taškus.

Trečiąją vietą užimantis dar vienas italas F. Laudato turi 55 taškus, o toliau – turnyro lentelė labai glausta, kurioje pozicijomis sportininkai keičiasi po kiekvienų lenktynių.

Iš Plytinės kartodromo Vilniuje kelią į prestižines trasas nutiesęs K. Vasiliauskas be Italijos nacionalinio kartingo čempionato šiemet dar varžosi Europos čempionate ir tarptautinėje pasaulio kartų lenktynių serijoje (WSK International Series CIK-FIA), kur prieš savaitę jis iškovojo pergalę.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.