Pirmas „AppCampus“ dotaciją gavęs lietuviškas projektas - „NeverFuture“

 (5)
Žaidimo "NeverFuture" kūrėjai
Žaidimo "NeverFuture" kūrėjai
© Asmeninio archyvo nuotr.

KTU „StartupSpace“ jaunųjų verslų centro kompanija „SneakyBox“ tapo pirmąja komanda Baltijos šalyse, patekusia į „Microsoft“ ir „Nokia“ įkurtą verslo skatinimo stovyklą „AppCampus“ bei gavusia 20 tūkstančių eurų dotaciją plėtoti savo kuriamam verslui.

Liudo Ubarevičiaus, Ievos Auželytės, Gyčio Valatkos, Justo Šalkevičiaus, Vaido Okunio ir Roberto Liekio komandos jau metus kuriamas „Windows Phone“ mobiliesiems telefonams skirtas „NeverFuture“ žaidimas buvo atrinktas iš daugiau nei 1200 paraiškas pateikusių projektų. Šis žaidimas tapo vieninteliu Baltijos šalyse, patekusiu tarp keturiolikos geriausiųjų ir buvo atrinktas į keturių savaičių mokymus Helsinkyje, Suomijoje, rašoma pranešime spaudai.

Pasak komandos vadovo Liudo Ubarevičiaus, „NeverFuture“ žaidimas žaidėjus paverčia aktualias problemas sprendžiančiais herojais: „Tai veiksmo nuotykių žaidimas, kuriame žaidėjas saugo pasaulį nuo ekologijos katastrofų ir pabaisų.“

Plėtoti žaidimą „SneakyBox“ padeda ne tik pritrauktos lėšos, bet ir galimybė dirbti svetur. „AppCampus“ siūlo ne tik pinigines dotacijas, bet ir dizaino, prekės ženklo kūrimo ir rinkodaros žinių, taip pat mokymus, kaip potencialiems investuotojams pristatyti naują verslą“, - apie „AppCampus“ pasakojo L. Ubarevičius.

Žaidimas
Žaidimas "NeverFuture" (Kūrėjų iliustr.)

Patekti į aukščiausio lygio inkubatorių Skandinavijoje „SneakyBox“ komandai padėjo KTU „StartupSpace“. „StartupSpace“ yra ne tik unikali erdvė dalintis idėjomis ir gauti vertingų patarimų iš patyrusių žmonių. Ji taip pat padėjo patekti į „AppCampus“ programą ir pritraukti lėšų verslui plėtoti,“ – sakė KTU Informatikos fakulteto absolventas.

„KTU „StartupSpace“ yra vienintelis „AppCampus“ partneris Lietuvoje. Mums džiugu, jog galime padėti atrasti Lietuvoje augančius ir dirbančius talentus“, - programos dalyviams antrino Justinas Katkus, KTU „StartupSpace“ vadovas.

Šiuo metu „SneakyBox“ kompanija aktyviai darbuojasi kurdama „NeverFuture“ žaidimą ir ragina visus norinčius prisijungti prie žaidimo testavimo. Galutinė žaidimo versija pasirodys kitų metų pradžioje.

„SneakyBox“ šiemet taip pat iškovojo vietą geriausių pasaulio žaidimų kūrėjų dešimtuke „Microsoft Imagine Cup 2012“ konkurso finale Sidnėjuje, Australijoje. „Dalyvavimas tarptautiniuose konkursuose suteikia studentams galimybę išmėginti savo jėgas, susipažinti su technologijų tendencijomis ir užmegzti ryšius su galimais partneriais ar investuotojais“, - pridūrė „Microsoft“ technologijų ekspertas Tautvydas Dagys.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Technologijos

„Samsung“ padėtis išmaniųjų telefonų rinkoje prastėja (17)

2014 liepos mėn. 30 d. 18:20
Analitikų kompanija IDC publikavo naują ataskaitą, kuri parodo situaciją išmaniųjų telefonų rinkoje 2014 m. II ketvirtį. Pateikti duomenys rodo, kad nors rinka vis labiau prisotinama, jos augimas nesustoja. Kartu matyti galimi pokyčiai išmaniųjų telefonų gamintojų reitinge.

Sukurtas robotas, skubiai išmokstantis vaikščioti net lūžus kojai

2014 liepos mėn. 30 d. 15:25
Robotas, kuriam kojos lūžis - ne bėda
Stopkadras/Youtube.com
Kuomet gyvūnai netenka vienos galūnės, jie stebėtinai greitai išmoksta klibinkščiuoti ant trijų kojų. Bet koją pažeidus robotui, pastarasis tampa visiškai neįgaliu. Gal tai ir nedidelė bėda stacionariems gamyklų robotams, kai šalia visuomet yra padėti pasirengusių inžinierių. Bet ką daryti robotams, kurie dirba aplinkoje be specialistų, nuolat pasiruošusių juos taisyti?

Galvos skausmas žaidimų kūrėjams: pinigų kavai negaila, o žaidimams šykštime (9)

2014 liepos mėn. 30 d. 13:48
The Banner Saga
Stopkadras/Youtube.com
Žaidimo vaidmenimis (RPG) „The Banner Saga“ kūrėjai iš studijos „Stoic“ mano, kad šiuo metu mobilių žaidimų kūrėjai stengiasi vartotojams pasiūlyti kuo daugiau nemokamų žaidimų. Tačiau panašu, kad tokia situacija „Stoic“ atstovų netenkina.

„Amazon“ meta milžiniškus pinigus kovai su konkurentais Indijoje

2014 liepos mėn. 30 d. 12:30
Viena didžiausių pasaulyje interneto mažmenininkių „Amazon“ pranešė apie savo planus investuoti dar du milijardus dolerių į savo veiklos plėtrą Indijoje. Apie tai informuoja BBC.

Kinijos valdžia nusitaikė smogti „Microsoft“ (5)

2014 liepos mėn. 29 d. 11:22
JAV korporacija „Microsoft“ patvirtino, kad grupė pareigūnų iš Kinijos Liaudies Respublikos valstybinės pramonės ir prekybos administracijos (SAIC) - institucijos, atsakingos už verslo įstatymų vykdymo priežiūrą, - apsilankė keliuose korporacijos biuruose, informuoja BBC.