„Omnitel“ susitaiko su klientais

 (519)
Ryšių reguliuotojas nepriėmė nė vieno sprendimo dėl plačiai nuskambėjusių bendrovės „Omnitel“ ginčų su jos klientais. Operatorius tiesiog susitaiko su abonentais ir ginčų procedūros nutraukiamos. Prognozės, kad „Omnitel“ su savo nepatenkintais klientais teks aiškintis teismuose, neišsipildė, rašoma "Verslo žiniose".
© A.Didžgalvio nuotr.
Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) balandį tikėjosi priimti pirmus sprendimus ginčuose tarp „Omnitel“ ir jos vartotojų, kurie skundėsi bendrovės nuo kovo 15 d. vienašališkai įvesta nauja kainodara.

„Tačiau sprendimai priimti nebus, nes šalys susitaikė ginčo nagrinėjimo metu, „Omnitel“ patenkino vartotojų reikalavimus ir procedūros buvo nutrauktos“, – VŽ informavo Vygantas Vaitkus, RRT Teisės taikymo skyriaus vedėjas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Technologijos

Rusija apsisprendė: blokuos piratinių tinklapių kopijas (3)

Rusijos Valstybės Dūma trečiuoju skaitymu pritarė įstatymui dėl vadinamųjų piratinių interneto svetainių „veidrodžių“ blokavimo.

Ar žinote, kam turime būti dėkingi už LEGO kaladėles? (4)

Prieš Antrąjį pasaulinį karą stalius Ole Kirkas Christiansenas Danijoje buvo žinomas kaip kopėčių, lyginimo lentų ir medinių žaislų gamintojas. Meistras savo dirbinius pardavinėdavo belsdamasis į klientų duris ir siūlydamas įsigyti produktus.

Tyrimas: atsisakoma fotoaparatų, bet telefonų nuotraukos nedžiugina (6)

Išmanieji telefonai tampa pagrindiniu kelionių atributu, skirtu nuotraukų įamžinimui, pramogų planavimui bei išlaidų valdymui. Tiesa, nors atsisakoma fotoaparatų, bet telefonų nuotraukos retai džiugina.

Lietuviškam interneto adresui – 25-eri: ar galima „nulaužti“ internetą? (1)

1992 m. birželio 3 d., padedant Norvegijos vyriausybei, Oslo universiteto prašymu internete įkurtas LT srities domenas, o pirmieji interneto vardai mii.lt, ktu.lt, vu.lt užregistruoti 1993 m. Taip prieš 25 metus prasidėjo Lietuvai svarbi lietuviško domeno istorija.

„Hyperloop One“ atstovai Lietuvai siūlo kelionę į Klaipėdą per 20 minučių (90)

Naujos kartos transporto sistemą kurianti įmonė „Hyperloop One“ pasiūlė Lietuvai prisijungti prie planuojamo projekto, kurio metu „Hyperloop One“ transporto koridoriumi būtų sujungtos Skandinavijos ir Baltijos šalis, taip pat Lenkija ir Vokietija.