„Omnitel“ prezidentas: atsiprašau, jei įsižeidėte

 (640)
Telekomunikacijų bendrovės "Omintel" prezidentas Antanas Zabulis atsiprašo savo klientų, jeigu jie pasijuto įžeisti. Jis pripažįsta, kad neigiamoje šviesoje nuskambėjusio "Omnitel" kainodaros plano "Asmeninis" sąlygos lankstinamos, skelbia vz.lt.
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Piktą bendrovės klientų reakciją sukėlė nauji „asmeniniai“ planai, kuriuos „Omnitel“ nuo kovo 15 d. vienašališkai įveda šimtams tūkstančių savo vartotojų. „Omnitel“ reikalauja mokėti per mėnesį tiek, kiek pernai buvo išleista mobiliajam ryšiui, tačiau kaip saldainį siūlo nemokamai kalbėti 50 proc. ilgiau.

„Gerbiu kiekvieną kliento nuomonę. Jeigu tai yra suprasta, kaip tyčiojimasis, atsiprašau“, - tiesioginėje konferencijoje su vz.lt skaitytojais sakė A. Zabulis.

Jis teigė manąs, kad bendrovės mūsų pasiūlytas sprendimas „kiek galima labiau priartinti pasiūlymą prie klientų poreikių“ iš esmės yra teisingas. Pernelyg tiesmukiškas esą galėjo būti kainodaros strategijos pristatymas.

„Akivaizdu, kad kai kurių klientų situacija pasikeitė dramatiškai. Tokiais atvejais mes esame pasirengę ieškoti individualių sprendimų“, - teigė A. Zabulis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Technologijos

Rusija apsisprendė: blokuos piratinių tinklapių kopijas (9)

Rusijos Valstybės Dūma trečiuoju skaitymu pritarė įstatymui dėl vadinamųjų piratinių interneto svetainių „veidrodžių“ blokavimo.

Ar žinote, kam turime būti dėkingi už LEGO kaladėles? (5)

Prieš Antrąjį pasaulinį karą stalius Ole Kirkas Christiansenas Danijoje buvo žinomas kaip kopėčių, lyginimo lentų ir medinių žaislų gamintojas. Meistras savo dirbinius pardavinėdavo belsdamasis į klientų duris ir siūlydamas įsigyti produktus.

Ar ištisa valstybė gali būti Rusijos kibernetinių atakų eksperimentinė laboratorija? (265)

Vieną gruodžio šeštadienį Oleksijus Jasinskis kartu su žmona ir paaugliu sūnumi leido vakarą Kijeve esančių savo namų svetainėje. 40-ečio ukrainiečio profesija susijusi su kibernetinio saugumo priemonių kūrimu. Tą vakarą, beveik įpusėjus žiūrėti garsųjį Oliverio Stone‘o filmą „Snowdenas“ („Snowden“), visame name staiga dingo elektra.

Tyrimas: atsisakoma fotoaparatų, bet telefonų nuotraukos nedžiugina (11)

Išmanieji telefonai tampa pagrindiniu kelionių atributu, skirtu nuotraukų įamžinimui, pramogų planavimui bei išlaidų valdymui. Tiesa, nors atsisakoma fotoaparatų, bet telefonų nuotraukos retai džiugina.

Ukrainietis inžinierius turi ką papasakoti apie gyvenimą Lietuvoje (143)

Lietuvoje nuo 2008 m. gyvenantis ir dirbantis inžinierius Jurijus Yanchukas į Lietuvą atvyko dėl šeimyninių aplinkybių, tačiau užsienietis ilgai netrukus rado aukštos kvalifikacijos darbą ir dabar kuria sprendimus dirbdamas su Vilniaus Gedimino technikos universitetu.