"Novell" įsigis "Linux" programinės įrangos kūrėją SuSE

 (11)
JAV verslo programinės įrangos bendrovė "Novell Inc." paskelbė už 210 mln. JAV dolerių įsigysianti Vokietijos "Linux" sprendimų kūrėją "SuSE Linux AG".
Jutos valstijos Provo mieste įsikūrusi "Novell" pridūrė, kad į jos akcijas 50 mln. JAV dolerių ketina investuoti svarbiausia "Linux" sprendimų rėmėja "International Business Machines Corp." (IBM).

SuSE įsigyjanti "Novell" rugpjūčio mėnesį perėmė nedidelę "Linux" programinės įrangos kūrėją "Ximian". "Linux" sprendimai yra viena iš nedaugelio alternatyvų "Microsoft Corp." kuriamai programinei įrangai "Windows". SuSE yra didžiausia Europoje "Linux" programinės įrangos, kurios pagrindinis kodas yra atviras visiems programuotojams, platintoja. Pasaulyje SuSE šiuo požiūriu tenusileidžia Jungtinių Valstijų "Red Hat Inc.".

"Novell" tai yra labai svarbus įsigijimas, - sakė "Growth Capital" Bostono skyriaus analitikas Phllipas Rueppelis (Filipas Riupelis). - Tai iš tikrųjų sustiprina jos pajėgumą prieš "Red Hat" ir "Microsoft". Analitikas pridūrė, kad IBM investicija rodo pasitikėjimą "Novell", kuris ypač svarbus, nes didžiausia pasaulyje kompiuterių gamintoja jau palaiko gerus ryšius su SuSE. Tarp pastarosios vadovų yra buvusių IBM padalinio Europoje darbuotojų.

"Novell" pranešime teigiama, kad sandoriui su SuSE dar turės pritarti rinkos reguliavimo tarnybos, be to, reikės užbaigti akcininkų susitarimus. "Novell" tikisi sandorį sudaryti pirmąjį savo finansinių metų ketvirtį, kuris baigsis kitų metų sausį.

SuSE neseniai skelbė ieškosianti partnerės, kuri galėtų ją įsigyti.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Technologijos

Grįžo po studijų Danijoje ir ėmėsi sudužusių ekranų remonto (46)

Sudužęs išmaniojo telefono ekranas – dažna problema, tad Kaune įsikūrusi įmonė „Ultratechnolgijos“ ėmėsi mobiliųjų telefonų ir kitų skystakristalių (LCD) ekranų atnaujinimo.

„Apple" į Lietuvą žengė nauju formatu: atidaryta „Apple Shop“ (103)

Šeštadienį Vilniuje atidaryta pirmoji Lietuvoje „Apple Shop“ formato parduotuvė.

Svarbiausi dalykai, ką reikia žinoti apie televizorius (87)

Ketinate įsigyti naują televizorių? Jį renkantis tikrai teks susidurti su ilgiausiais specifikacijų sąrašais, iš pažiūros atrodančiais tarsi skaičių ir raidžių kratiniai. Kalbame apie tokius terminus kaip 4K, HDR, OLED ir begalė kitų. Laimei, norint įsigyti sau tinkamiausią televizorių tikrai nebūtina būti aukščiausio lygio technikos žinovu.

Įrenginys, padėsiantis susekti automobilio vietą telefonu (57)

Juk bent sykį tikrai esate pamiršę, kurioje parkavimo aikštelės vietoje pasistatėte automobilį? Kartkartėmis taip nutinka visiems.

„Robotiada 2017“: pamatyk, kas ten vyksta (1)

Penktadienį Vilniuje prasidėjo dviejų dienų renginys „Robotiada 2017“.