"Novell" įsigis "Linux" programinės įrangos kūrėją SuSE

 (11)
JAV verslo programinės įrangos bendrovė "Novell Inc." paskelbė už 210 mln. JAV dolerių įsigysianti Vokietijos "Linux" sprendimų kūrėją "SuSE Linux AG".
Jutos valstijos Provo mieste įsikūrusi "Novell" pridūrė, kad į jos akcijas 50 mln. JAV dolerių ketina investuoti svarbiausia "Linux" sprendimų rėmėja "International Business Machines Corp." (IBM).

SuSE įsigyjanti "Novell" rugpjūčio mėnesį perėmė nedidelę "Linux" programinės įrangos kūrėją "Ximian". "Linux" sprendimai yra viena iš nedaugelio alternatyvų "Microsoft Corp." kuriamai programinei įrangai "Windows". SuSE yra didžiausia Europoje "Linux" programinės įrangos, kurios pagrindinis kodas yra atviras visiems programuotojams, platintoja. Pasaulyje SuSE šiuo požiūriu tenusileidžia Jungtinių Valstijų "Red Hat Inc.".

"Novell" tai yra labai svarbus įsigijimas, - sakė "Growth Capital" Bostono skyriaus analitikas Phllipas Rueppelis (Filipas Riupelis). - Tai iš tikrųjų sustiprina jos pajėgumą prieš "Red Hat" ir "Microsoft". Analitikas pridūrė, kad IBM investicija rodo pasitikėjimą "Novell", kuris ypač svarbus, nes didžiausia pasaulyje kompiuterių gamintoja jau palaiko gerus ryšius su SuSE. Tarp pastarosios vadovų yra buvusių IBM padalinio Europoje darbuotojų.

"Novell" pranešime teigiama, kad sandoriui su SuSE dar turės pritarti rinkos reguliavimo tarnybos, be to, reikės užbaigti akcininkų susitarimus. "Novell" tikisi sandorį sudaryti pirmąjį savo finansinių metų ketvirtį, kuris baigsis kitų metų sausį.

SuSE neseniai skelbė ieškosianti partnerės, kuri galėtų ją įsigyti.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Technologijos

„Apple“ ne šiaip sau atsilieka nuo konkurentų: tai - gudri strategija (21)

Juk išties įdomu: žmonės jokių kitų išmaniųjų telefonų nedievina taip, kaip „aifonų“. Gal todėl, kad „Apple“ visai neskuba ką nors keisti?

Rusų žvalgyba: sprogdintojai naudojo programėlę „Telegram“ (9)

Sankt Peterburgo metropoliteno sprogdinimą rengę asmenys naudojo susirašinėjimo programėlę „Telegram“, pirmadienį pranešė Rusijos Federalinė saugumo tarnyba (FSB).

Pasaulinis kibernetinio saugumo indeksas: Lietuva atsilieka nuo Latvijos (9)

Birželį buvo pristatytas Pasaulinis kibernetinio saugumo indeksas: skelbiama, kad Estija užima 5-ąją vietą pasaulyje ir yra kibernetiniu požiūriu saugiausia Europoje.

Per kibernetinę ataką prieš Britanijos parlamentą buvo paveikta mažiau nei 90 paskyrų (1)

Per „ryžtingą ir ilgalaikę“ kibernetinę ataką prieš Jungtinės Karalystės parlamentą buvo paveikta mažiau nei 90 elektroninio pašto paskyrų, sekmadienį pranešė parlamento atstovas spaudai.

Keliose JAV vyriausybinėse svetainėse pasirodė paramos „Islamo valstybei“ žinutės

Kelias JAV vyriausybės interneto svetaines Ohajo ir Merilando valstijose sekmadienį teko uždaryti, nes į jas buvo įsilaužta ir jose pasirodė žinutės, kuriomis reiškiama parama džihadistų judėjimui „Islamo valstybė“ (IS).