Filmo Interstellar kadras

Pirmieji atsiliepimai apie filmą „Interstellar“: fantastiška fantastika (17)1 d.

Nors fantastinio filmo :Interstellar“ premjera įvyks tik lapkričio 7 d., Holivude, „TCL Chinese Theatre“ buvo surengtas specialus išankstinis šio filmo seansas aktoriams, žurnalistams ir karščiausiems gerbėjams. Panašu, kad beveik trijų valandų trukmės kosminės fantastikos epas, nepaisant ypač didelių lūkesčių, pirmųjų žiūrovų nenuvylė. Anaiptol. „Filmą jau matėme! Jis - tiesiog nuostabus!“ - įspūdžiais dalijasi „Space.com“.
Nustebink draugus: kaip kaitinti balioną, kad šis nesprogtų? (III)

Nustebink draugus: kaip kaitinti balioną, kad šis nesprogtų? (III) (17)1 d.

Būsimieji diplomuoti fizikai iš Kauno technologijos universiteto (KTU) pristato dar vieną paprastą, tačiau įdomų bandymą. Šį kartą bus atskleistas būdas, ką reikia padaryti balionui, kad jį kaitinant ugnimi, jis nesprogtų ? Būsimieji mokslininkai pademonstruos, kad tai tikrai įmanoma. Tai galima nesunkiai padaryti ir namuose.
Roskosmos

Rusija neprašoma siūlosi nuskraidinti atsargas į TKS (38)1 d.

Rusija trečiadienį pasisiūlė padėti Jungtinėms Valstijoms nugabenti atsargų į Tarptautinę kosminę stotį (TKS), kai viena Amerikos krovininę kapsulę turėjusi iškelti raketa sprogo kildama.
Žmonių kaukolės

Civilizacijos mirtis: galimi scenarijai (35)1 d.

In­for­ma­ci­jos am­žius ne­iš­va­da­vo žmo­nių nuo pra­ėj­us­ių šimt­me­čių prie­ta­rų, sie­ja­mų su pa­sau­lio pabai­ga. At­virk­ščiai, jis su­kū­rė nau­jas ci­vi­li­za­ci­jos žlu­gi­mo bai­mes.
Pakilimo metu sprogo NASA raketa

Pakilimo metu sprogo amerikiečių raketa atnaujinta 09.30  (285)1 d.

Bepilotė NASA raketa, turėjusi nugabent krovinį į Tarptautinę kosminę stotį, sprogo pakilimo metu prie Virdžinijos valstijos krantų, praneša CNN. Sprogimo metu niekas nenukentėjo.
Popiežius Pranciškus

Popiežius: evoliucijos ir Didžiojo sprogimo teorijos – tiesa, o Dievas – ne magas su burtų lazdele (253)

Evoliucijos ir Didžiojo sprogimo teorijos yra teisingos, o Dievas – tai ne „burtininkas su stebuklinga lazdele“, - pareiškė Popiežius Pranciškus.

Kas būtų, jeigu visas planetas sutalpintume tarp Žemės ir Mėnulio? (15)

Pasirodo, vietos būtų kaip tik! Tie vidutiniškai 384 tūkst. km, kurie skiria Žemę ir Mėnulį, būtų kaip tik reikiamo dydžio plyšys, kuriame tilptų visos Saulės sistemos planetos. Ir dar liktų, vienais skaičiavimais – 8 030 km, kitais – 4 392 km laisvos erdvės. Bet jei visos planetos susibėgtų į štai tokią rikiuotę, prasidėtų įdomūs dalykai, tikina Kento universiteto Fizinių mokslų fakulteto profesorius Michaelas Smithas.
Timas Cookas

„Apple“ vadovas patvirtino: firminį laikrodį teks įkrauti kasdien (9)7 val.

Praėjusį pirmadienį įvyko konferencija WSJ.D, kurioje dalyvavo ir „Apple“ generalinis direktorius Timas Cookas. Jis atsakė į daugelį klausimų, o kai kuriuose jų buvo užsiminta apie „Apple Watch“, „Apple Pay“ ir „Apple TV“.
Mobilusis telefonas Šiaurės Korėjoje

Šiaurės Korėjoje mobilieji telefonai pakeitė sužadėtuvių žiedus (4)1 d.

Šiaurės Korėjoje mobilieji telefonai tapo geidžiamiausia dovana sužadėtuvių proga. Pasiturintys jaunikiai ir nuotakos juos dovanoja vieni kitiems vietoj žiedų, kadangi telefonai atspindi aukštą jų savininkų statusą, rašo „Daily NK“.
Santykių aiškinimasis elnyne (Bitės nuotr.)

Internetu galima tiesiogiai stebėti elnių kautynes1 d.

Prieš mėnesį startavęs gražiausias ir įdomiausias šalies vietas gyvai transliuojantis projektas „Lietuva tavo delne“ pasipildė trimis naujomis tiesioginėmis transliacijomis. Nuo šiol svetainės www.lietuvatavodelne.lt lankytojai galės stebėti tauriųjų elnių gyvenimą, Palangos tiltu žengti susitikti su jūra bei gėrėtis Vilniaus transporto dinamika.
„Žaidimų naujienos“: „Game of Thrones“ - jau šiemet

„Žaidimų naujienos“: „Game of Thrones“ - jau šiemet (2)1 d.

Šiandieną naujo formato naujienose matysite: „Game of Thrones“ šiemet, „GTA 5“ 1080p, „Battlefield 5“ ir kitos karščiausios naujienos iš žaidimų pasaulio.
Facebook

„Facebook“ pelnas per metus išaugo net 90 procentų (1)1 d.

Vieną didžiausių socialinių tinklų sukūrusi JAV bendrovė „Facebook“ pranešė, kad jos išlaidos ateinančiais metais gerokai augs, o pajamos ketvirtąjį šių metų ketvirtį turėtų smukti. Apie tai praneša naujienų agentūra BBC.
Kristijonas Kaikaris (Infobalt nuotr.)

Minint „Infobalt“ dvidešimtmetį apdovanoti IT vėliavnešiai (3)

Antradienio popietę, minint IRT asociacijos „Infobalt“ dvidešimties metų jubiliejų, pirmą kartą Lietuvoje apdovanoti IT sektoriaus vėliavnešiai. Tarp nugalėtojų puikuojasi garsūs verslo, tokie kaip Ilja Laurs, „Pixelmator“, „Ruptela“, mokslo ir valstybinio sektoriaus atstovų vardai.

E. Muskas: dirbtinis intelektas gali iššaukti demonus (28)

Kompanijų „Tesla Motors“ ir „SpaceX“ įkūrėjas Elonas Muskas pabandė viešai atkreipti dėmesį į tai, kokių problemų žmonija gali sulaukti, kai pasirodys pažangios dirbtinio intelekto sistemos. Apie tai rašo portalas CNET.
Minecraft

„Žaidimų naujienos“: „GTA San Andreas“ ir „Minecraft 2“ (4)

Šiandieną naujo formato naujienose matysite - „GTA San Andreas“, „Minecraft 2“ ir kitos karščiausios naujienos iš geimingo pasaulio