Raketa Antares ruošiama startui

Po raketos sprogimo amerikiečiai sovietinius variklius pakeis į rusiškus (25)1 d.

Bendrovė „Orbital Sciences“ tiesiogiai iš Rusijos įmonės „Energomash“ pirks naujus raketinius variklius, kuriais pakeis senus sovietinius variklius, spėjama, kaltus dėl nesėkmingo spalio 28 d. starto, kuomet praėjus kelioms sekundėms po pakilimo teko susprogdinti raketą „Antares“, gabenusią Tarptautinei kosminei stočiai (TKS) skirtą krovinį, rašo aviationweek.com.
Bonanza King uoliena Marse po gręžimo

Astronomas: yra didesnis gyvybės Marse įrodymas nei metano likučiai (26)

Metano dujų likučiai neįrodo gyvybės egzistavimo Marse, o kiti surinkti įrodymai tėra daliniai, įsitikinęs astronomas Lietuvos etnokosmologijos muziejaus direktorius Gunaras Kakaras.
Miegas ant suoliuko

Mokslui neįveikiama epidemija: vieną kaimą iš klumpių verčia miegas (30)

Nedidelio Kazachstano kaimelio gyventojai laikas nuo laiko ima ir netikėtai užmiega – kartais net kelioms dienoms. Ir niekas to negali paaiškinti. Nuo 2013 metų pavasario Akmolinsko apskrities Kalačio kaimo, esančio už 240 km į pietus nuo Rusijos sienos, jau įvyko bent keturi protu nesuvokiami protrūkiai. Paskutinio tokio protrūkio metu užmigo net 60 žmonių – beveik 10 proc. iš visų 680 kaimo gyventojų, rašo vice.com.
DARPA sukūrė skrydžio trajektoriją keičiančias kulkas

DARPA sukūrė skrydžio trajektoriją keičiančias kulkas (19)

Armijos snaiperiams svarbiausia – tikslumas. Nepataikę į taikinį, jie sukelia grėsmę saviškiams, atskleisdami jų buvimą ir potencialiai – buvimo vietą. Bet pataikyti į judantį taikinį nelengva, kai sąlygos sudėtingos, pavyzdžiui, gūsingas vėjas ar blogas matomumas dėl dulkių.
Mėgstate aštrų maistą? Esate „alfa patinas“!

Mėgstate aštrų maistą? Esate „alfa patinas“! (9)

Mokslininkai iš Prancūzijos teigia, kad vyrų, mėgstančių aštrų maistą, organizmai išskiria daugiau testosterono, o aštriųjų pipirų valgymas gali padidinti „alfa patino“ hormono lygį, rašo telegraph.co.uk.
Marsaeigis Curiosity

„Curiosity“ siunčia užuominas apie gyvybę Marse (24)

NASA marsaeigis „Curiosity“ siunčia mokslininkams ir gyvybės Marse ieškantiems džiuginančius signalus.

Du JAV mokslininkai po vandeniu pasiekė rekordą (17)

Du amerikiečių mokslininkai pagerino pasaulio rekordą, po vandeniu prabuvę 73 dienas, 2 valandas ir 24 minutes.
Filmas Interviu

„Sony“ kapituliavo: absoliuti ir visiška programišių pergalė (14)1 d.

„Sony Pictures“ trečiadienį staiga atšaukė komediją, kuri papiktino Šiaurės Korėją ir išprovokavo šiurpius programišių grasinimus, kaip įtariama, užsakytus Pchenjano.
Lietuvoje – greičiausias belaidis internetas pasaulyje?

Lietuvoje – greičiausias belaidis internetas pasaulyje? (12)1 d.

Lietuvos startuolis – įmonė „Rotten Wi-Fi“ - susilaukė dėmesio iš tarptautinės žiniasklaidos. Leidinys „Business Insider“ publikavo žinią, kad naudojant „Rotten Wi-Fi“ interneto spartos įvertinimo priemonę nustatyta, kuriose valstybėse viešieji „Wi-Fi“ interneto tinklai veikia sparčiausiai.
„Žaidimų naujienos“: „GTA Online Heists“ ir „Sniper: Ghost Warrior 3“

„Žaidimų naujienos“: „GTA Online Heists“ ir „Sniper: Ghost Warrior 3“1 d.

Šiandien turime naujienų apie ilgai laukiamą GTA Online Heists, Sniper: Ghost Warrior 3 ir dar šį bei tą.
Kompiuterių pasaulio pabaiga

Tiksli galimos kompiuterių pasaulio pabaigos akimirka: 2038 m. sausio 19 d., 3:14:07 (65)

Pasirodo, netolimoje ateityje gali įvykti kompiuterinio pasaulio apokalipsė. Kai 2038-ųjų sausio 19-osios naktį laikrodžiai rodys 3 val. 14 min. ir 7 s Grinvičo laiku (UTC), internetą ir kompiuterines sistemas gali paralyžiuoti gedimas, apie kurio realumą ir grėsmę vaizdo portale „Youtube“ jau įspėjo pietų korėjiečių muzikinio projekto Psy superhitas „Gangnam Style“ fenomenas. Kas gi yra toji 2038-ųjų Problema ir ar ji lems kompiuterinę pasaulio pabaigą?
Žaidimas „Counter Strike: Global Offensive“

„Žaidimų naujienos“ apie „Devil May Cry“ ir „Counter Strike: Global Offencive“ (5)

Sveiki Geimeriai. Šiandieną turime žinių apie Devil May Cry, Steer Fighter 5, Counter Strike: Global Offencive ir dar šį bei tą. Žiūrim.
Anatolijus Ropotovas

Iš Rusijos atsikrausčiusios bendrovės reveransas Lietuvai: žaidimai mūsų kalba (12)

Siekdama sustiprinti pozicijas Lietuvoje ir labiau priartėti prie savo vartotojų, mobiliųjų žaidimų kūrėja „Game Insight“, šią vasarą savo pagrindinę būstinę perkėlusi iš Rusijos į Vilnių, išleido du žaidimus lietuvių kalba. Du pirmieji visiškai pritaikyti Lietuvai žaidimai – vieni iš populiariausių „Game Insight“ produktų: „Cloud Raiders“ ir „Flower House“.

Dėl smukusio rublio „Apple“ stabdo prekybą internetu Rusijoje (10)

Technologijų milžinė „Apple“ paskelbė negalinti prekiauti savo produktais internetu Rusijoje, nes Rusijos rublio vertė yra pernelyg svyruojanti, kad būtų galima nustatyti kainas.
Robinas Williamsas – absoliutus 2014 m. „Google“ paieškų lyderis

Robinas Williamsas – absoliutus 2014 m. „Google“ paieškų lyderis

Robino Williamso mirtis paskatino žmones visame pasaulyje internete ieškoti informacijos apie garsiojo komiko gyvenimą ir šiais metais tai buvo stipriausia paieškų „Google“ tendencija, antradienį pranešė ši interneto gigantė.