Monstrė katė laikė įkaitais ir sužalojo senolių porelę

Manote, visos katės yra meilios būtybės, švelniai besiglaustančios į šeimininkų kojas? Kente gyvenanti vyresnio amžiaus pora taip tikrai negalvoja: į jų namus įsiveržusi katė ne tik apdergė namus, bet ir terorizavo šeimininkus.
Katė
© Fotolia nuotr.

Senoliai Bruce‘as ir Eileen Goughai pašiurpo iš baimės, kai pastebėjo įsibrovėlę. Juodos spalvos katinas įšoko pro miegamojo langą, tarsi būtų iš anksto suplanavęs nusikaltimą. Jis puolė vartyti suvenyrus ir tuštintis ant miegamojo durų. Net sunku patikėti, koks pragaras užvirė poros namuose...

Kai Bruce‘as atsikėlė iš lovos, norėdamas išvaryti katę lauk, ji spruko į šalia esantį laisvą miegamąjį ir pasislėpė po lova. Vyriškis nutarė, kad geriausia bus išvaryti katę iš po lovos su šluota, na bent jau taip visi daro. Po šėliojimų katė buvo nuvargusi, bet labai supyko, kai vyras pabaksnojo su šluota. „Ji šoko ant manęs, – pasakojo Bruce‘as, – ir suleido dantis bei nagus man į ranką.“

Deja, katės teroras tuo nesibaigė. Katė siautėjo ir terorizavo porą dvi paras. Iš kur tiek jėgų pas mažą padarėlį? Neaišku, bet jai kažkaip tai pavyko. Galiausiai sutuoktinius išgelbėjo motociklininkas Andrew Foxas. Jis apsivilko odinius drabužius, užsidėjo šalmą, susuko katę į antklodę ir išnešė iš namo.

Bruce‘ui ir Eileen buvo nelengva atsigauti po patirto sukrėtimo. Vyriškiui teko pasiskiepyti nuo stabligės, o Eileen apsipila ašaromis, vos išgirdusi suskambant varpelį ant kokio katino antkaklio. Visa ši istorija skamba juokingai ir net absurdiškai? Vargu ar būtų juokinga, jei jus dvi dienas įkalintus namuose laikytų katė!

Štai keletas vaizdo įrašų, kuriuose matome kačių pykčio proveržius.

Įdomybės

Aklas šuo neturėjo jokių vilčių: auksinės širdies pareigūnas pakeitė jo gyvenimą (4)

Aklas šuo neturėjo jokių vilčių: auksinės širdies pareigūnas pakeitė jo gyvenimą
Kai Janet Kern pirmąkart pamatė Atlantos, Džordžijos valstijos prieglaudon patekusį benamį šunelį Barkley, moteriai norėjosi verkti, rašo thedodo.com.

Belaukdamas meilės vienišas šuo paseno: dabar jo gyvenimas visai kitoks (6)

Belaukdamas meilės vienišas šuo paseno: dabar jo gyvenimas visai kitoks
Riley buvo vienišas Floridos gatvėse klaidžiojantis šuniukas. Visiškai kurčias ir beveik aklas Bostono terjero ir prancūzų buldogo mišrūnas turbūt nebūtų ilgai gyvenęs, jei jo nebūtų suradusi ir pasirūpinusi vietinė prieglauda, rašo thedodo.com.

Rado būdą vienišiems gyvūnams padėti: paršelis pasijuto kur kas geriau (4)

Rado būdą vienišiems gyvūnams padėti: paršelis pasijuto kur kas geriau
Geriausių idėjų toli ieškoti nereikia – tuo neseniai įsitikino Kanados provincijoje Albertoje veikiančios prieglaudos „The Alice Sanctuary“ darbuotojai, kai vienam iš jų globotinių prireikė pagalbos, rašo thedodo.com.

Drąsaus šuns poelgis sujaudina: nedvejojo ir išgelbėjo skęstančią elnę (27)

Drąsaus šuns poelgis sujaudina: nedvejojo ir išgelbėjo skęstančią elnę
Storm'as – šunelis, kuris pamatęs vandenyje skęstantį nepažįstamą gyvūną, nė sekundei nesudvejojo ir šoko jo gelbėti, rašo BoredPanda.com.

Kačiukai buvo palikti mirti kalnuose: šuo tapo jų gelbėtoju ir globėju (10)

Kačiukai buvo palikti mirti kalnuose: šuo tapo jų gelbėtoju ir globėju
Aragon'as – šuo, išgelbėjęs Graikijos kalnuose dėžėje paliktus kačiukus. Tiesa, šio šuns herojiškumas tuo nesibaigė – nei vienas iš kačiukų nepateko į prieglaudą, nes šuo tapo geriausiu globėju, kokį tik jie galėtų turėti, rašo BoredPanda.com.

Nemylimo seno šuns kančios narve baigėsi: rado šeimininkus, kurie pildo jo norus (3)

Nemylimo seno šuns kančios narve baigėsi: rado šeimininkus, kurie pildo jo norus
Į prieglaudą patekusį seną šunį JoJo lydi skaudi praeitis. Kai jis dar tebuvo mažas šunytis, jo šeimininkai žirklėmis nukirpo jo ausis. Sunku įsivaizduoti, kokias kančias jam teko patirti, rašo thedodo.com.

Fotografas linksmina internautus: prieš jo objektyvą voverės tampa kovotojomis (3)

Fotografas linksmina internautus: prieš jo objektyvą voverės tampa kovotojomis
Prieš keletą metų fotografas Geert Weggen pradėjo fotografuoti voveres, kurių pozos jam priminė jogą, tačiau daugybė žmonių juokėsi, jog jiems tai panašiau į karate, rašo BoredPanda.com.

Neįtikėtinai mieli gyvūnai: auksaspalvių retriverių jaunikliai kelia šypseną (6)

Neįtikėtinai mieli gyvūnai: auksaspalvių retriverių jaunikliai kelia šypseną
Auksaspalviai retriveriai be galo draugiški ir mieli gyvūnai, o už jų nuotraukas mielesnės gali būti tik jų jauniklių nuotraukos. BoredPanda.com atrinko gražiausias šių mažylių akimirkas.

Šunį grandinės veržė nuo gimimo: pagaliau gydytojai išlaisvino jį nuo kančių (27)

Šunį grandinės veržė nuo gimimo: pagaliau gydytojai išlaisvino jį nuo kančių
Niekas nežino, iš kur atsirado šunelis Figaro, tačiau viena yra aišku – visą gyvenimą gyvūnas praleido sukaustytas grandinėmis. Šuo buvo atgabentas į veterinarijos kliniką žmogaus, kuris tvirtino, jog rado šį šunį valkataujant gatvėse. Tuo metu šuns kaklas buvo supančiotas 4 kilogramus sveriančia grandine, rašo thedodo.com.

Jaudinanti keturkojų draugystė: neišskiriami šunys stebina net šeimininkus (23)

Jaudinanti keturkojų draugystė: neišskiriami šunys stebina net šeimininkus
Susipažinkite su Mesiu - auksaplaukio labradoro draugu: be savo šeimininko, šunelis draugauja ir su kitu keturkoju Audi, rašo BoredPanda.com.

Paralyžiuotą kalytę norėjo užmigdyti: veterinaras padarė stebuklą (4)

Paralyžiuotą kalytę norėjo užmigdyti: veterinaras padarė stebuklą
Kai 6 savaičių kalytė nebegalėjo vaikščioti, šeimininkas nuvedė ją pas veterinarą ir paprašė užmigdyti, pats išeidamas ir palikdamas gyvūno likimą veterinaro rankose. Vis dėlto specialistas pasiryžo nepaisyti gautų nurodymų ir išsiaiškinti, kodėl kalytė vardu Bella negali vaikščioti, rašo thedodo.com.

Unikali poros tradicija: per kiekvienas vestuvių metines priglaudžia naują šunį (5)

Unikali poros tradicija: per kiekvienas vestuvių metines priglaudžia naują šunį
Neydi ir Carlos'as Romero iš Teksaso turi unikalų būdą savo vestuvių metinėms paminėti. Per pastaruosius 3 metus pora kasmet priglaudžia po šunį – nuo pat pradžių ši graži tradicija pamažu augina jų šeimą, rašo thedodo.com.

Dėl šio milžino driežo tūkstančiai eina iš proto: jis mielesnis nei atrodo (16)

Dėl šio milžino driežo tūkstančiai eina iš proto: jis mielesnis nei atrodo
Jei pavargote nuo „Instagram“ puslapyje visą dėmesį susižeriančių kačių ir šunų, driežas MacGyver netrukus taps jūsų geriausiu draugu. Jis kur kas mielesnis nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, rašo BoredPanda.com.

Šeimininkę nustebino kalytės poelgis: antklode pasidalino su benamiu šunimi (8)

Šeimininkę nustebino kalytės poelgis: antklode pasidalino su benamiu šunimi
Lana – prieglaudoje gyvenusi kalytė, kuri žino, kas yra draugystė ir dosnumas. Brazilijos gatvėse valkatavusi 8 mėnesių kalytė pagaliau turi ją mylintį šeimininką, tačiau vis tiek nepamiršta, ką reiškia būti benamiu šunimi, rašo BoredPanda.com.

Nuskriaustas šuo pirmąkart leidžiasi paglostomas: mokosi pasitikėti žmonėmis iš naujo (12)

Nuskriaustas šuo pirmąkart leidžiasi paglostomas: mokosi pasitikėti žmonėmis iš naujo
8-erius metus šuo vardu Bron'as praleido pririštas prie grandinės vienoje Ispanijos fermoje. Kai jį aptiko prieglaudos „Animal Rescue España“ savanoriai, šuns kūnas buvo nusėtas žaizdų, smurto ir nesirūpinimo gyvūnu ženklų, rašo thedodo.com.