Aikštės šeimininkams pergalę išplėšė taiklus Kirie Irwingo dvitaškis likus iki kėlinio pabaigos 3 sek. Per likusį laiką didžiąją rungtynių dalį pirmavusi GSW ekipa nebeišsigelbėjo. Kamuolys paskutinėmis sekundėmis patikėtas Kevinui Durantui, pastarasis, spaudžiamas Richardo Jeffersono, suklupo ir paskutinį netaiklų metimą atliko jau gulėdamas ant žemės.

Pirmajame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką. Po pirmųjų 12-kos minučių 27:25 pirmavo „Golden State Warriors“.

Svečiai antrajame ketvirtyje buvo atitrūkę (40:32, 50:40), tačiau Klivlendo krepšininkai laimėjo atkarpą 10:0 ir išlygino rezultatą. Visgi, kėlinį sėkmingiau užbaigė GSW ekipa ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo 55:52.

Trečiojo kėlinio pradžioje po Kevino Love'o tritaškio rezultatas po ilgos pertraukos tapo lygus – 55:55. Bet kėlinio pabaigoje atitrūko svečiai, kurie prieš lemiamą ketvirtį atitrūko 87:80.

Ketvirtame kėlinyje GSW komanda buvo išsiveržusi net 13 taškų skirtumu – 95:82. Šeimininkai atsakė atkarpa 9:0 ir priartėjo – 91:95.

Galiausiai iki ketvirčio pabaigos likus 1:43 min. šeimininkus į priekį po ilgos pertraukos išvedė triuškinantis LeBrono Jameso dėjimas – 105:103.

Tada Draymondas Greenas išlygino rezultatą, „Cavaliers“ atakos metu K. Irvingo metimą blokavo Klay Thompsonas.

Stephenas Curry pataikė tritaškį ir šeimininkai atsidūrė keblioje situacijoje – 105:108.

Tačiau „Cavaliers“ komandą gelbėjo K. Irvingas: taiklūs du jo dvitaškiai išplėšė pergalę aikštės šeimininkams.

„Cavaliers“ (23/6) pirmauja Rytų konferencijoje, GSW (27/5) ekipa savo ruožtu žengia pirma Vakarų konferencijoje ir yra absoliuti NBA lyderė.

„Cavaliers“: L. Jamesas 31 (8/14 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 3/7 baudų metimai, 13 atkovotų kam.), K. Irvingas 25 (9/22 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/1 baudų metimai, 10 rez. perd.), K. Love'as 20, C. Frye 10 taškų.

„Warriors“: K. Durantas 36 (9/13 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 12/12 baudų metimai, 15 atkovotų kam.), K. Thompsonas 24, D. Greenas 16, S. Curry 15 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)