Rezultatyviai rungtynes pradėję kauniečiai jau trečiąją susitikimo minutę pelnė dviženklį taškų skaičių - 10:4. Tačiau "Žalgirio" žaidimas puolime kiek sustojo, o tuo pasinaudoję svečiai sumažino skirtumą iki 2 taškų - 12:10.

Po Pauliaus Jankūno dvitaškio ir Jono Mačiulio tritaškio žalgiriečiai įgijo 7 taškų pranašumą (17:10), tačiau "Alytus" vėl priartėjo - 15:17. Tiesa, po "Žalgirio" spurto šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą - 25:15. Po pirmojo kėlinio žalgiriečiai pirmavo 7 taškais - 31:24.

Sėkmingai antrąjį ketvirtį pradėję alytiškiai po Modesto Šilalės tolimo metimo sušvelnino atsilikimą iki 3 taškų - 33:30. Rezultatyviai žaidusio P. Jankūno pastangomis "Žalgiris" atsatė dviženklę persvarą - 41:31, o netrukus kauniečių pranašumas šoktelėjo iki 14 taškų - 45:31.

Tiesa, visiškai karaliauti žalgiriečiams "Alytaus" krepšininkai neleido. Po taiklių Viliaus Gabšio baudos metimų svečiai sumažino skirtumą iki 9 taškų - 46:37. Po dviejų kėlinių LKL čempionai pirmavo rezultatu 53:41.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo penkiais P. Jankūno taškais (58:41), o po Dainiaus Šalengos tritaškio skirtumas pirmąkart rungtynėse pasiekė 20 taškų ribą - 61:41. Po 33-ojo P. Jankūno taško žalgiriečiai buvo nutolę 23 taškais (67:44), tačiau "Alytaus" krepšininkai, pasinaudoję "Žalgirio" atsarginių žaidėjų suoleliui skirta technine pražanga, sumažino atsilikimą iki 18 taškų - 49:67.

Po Šarūno Vasiliausko dvitaškio su pražanga šeimininkai susikrovė 28 taškų pranašumą - 81:53. Prieš lemiamą rungtynių dalį "Žalgiris" triuškino savo varžovus rezultatu 83:55.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje žalgiriečiai pelnė dar 7 taškus be atsako (90:55) ir pratęsė varžovų triuškinimą. Kauniečiai lengvai nugalėjo varžovus 104:72.

"Žalgiriui" P. Jankūnas pelnė 33 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

"Žalgiris": P. Jankūnas 33 (10/12 dvit., 2/2 trit., 7/7 baud., 11 atk. kam.), M. Kalnietis 19 (7 rez. perd.), A. Milaknis 12, J. Mačiulis 9 (7 atk. kam.), P. Butkevičius 8 (6 atk. kam.), D. Šalenga 7 (6 rez. perd.), T. Klimavičius (9 atk. kam.) ir Š. Vasiliauskas po 6, E. Žukauskas ir V. Čižauskas po 2, D. Šilinskis 0 (5 min.).

"Alytus": V. Gabšys 22, A. Aleksandrovas 16 (6 kl.), N. Varnelis 15 (9 atk. kam.).