Įtemptame susitikime sužaidus 30 minučių favorito „Žalgirio“ persvara tesiekė 1 tašką (64:63), o ketvirtojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkai jau pirmavo 76:70.

Dainiaus Šalengos ir Marcuso Browno metimai skriejo pro šalį, o Talino komandos pranašumas dar labiau išaugo po Josho Akognono tolimo šūvio (81:72). Tačiau ketvirčio pabaigoje intriga grįžo į aikštę, kai po Traviso Watsono baudų ir M. Browno tritaškio skirtumas tarp ekipų ištirpo iki minimalaus (80:81).

Sėkmingai apsigynusius „Žalgirio“ krepšininkus į priekį vėl sugrąžino Tado Klimavičiaus dėjimas. Kaip paaiškėjo vėliau, šie taškai tapo pergalingais, nes per likusias 11 sekundžių „Kalev/Cramo“ krepšininkai prametė du metimus. „Žalgirio“ spurtas 10:0 paskutinėmis minutėmis leido pasiekti 10-ąją pergalę.

Kauno komandai dėl sveikatos problemų negalėjo padėti Martynas Pocius, Žygimantas Janavičius ir Povilas Butkevičius.

Dešimtąją pergalę per 11 rungtynių iškovojusi Kauno komanda toliau pirmauja lygoje. 5-ą kartą per 10 mačų suklupęs Talino klubas žengia trečias.

„Kalev/Cramo“: Charronas Fisheris 27 taškai (9 atk. kam.), Joshas Akognonas 19, Kenyetta Johnsonas 10 (6 atk. kam.), Raitas Keerlesas 8 (5 kld.).

„Žalgiris“: Marcusas Brownas 21, Travisas Watsonas 18 (7 atk. kam.), Mantas Kalnietis 11 (8 atk. kam.), Artūras Milaknis 6, Tadas Klimavičius (7 atk. kam.) ir Mirza Begičius po 5, Siimas-Sanderis Vene 4, Adas Juškevičius 2, Šarūnas Vasiliauskas taškų nepelnė.

BBL turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai)