Tai buvo paskutinės šio sezono Europos taurės namų rungtynės „Vilkams“. Nepaisant pasiektos pergalės, Nedo Pacevičiaus auklėtiniai nebeturi šansų žengti į tolimesnį etapą.

Šeimininkai dviženklį pranašumą susikrovė antrajame kėlinyje. Puolime sprogę „Wolves“ per 10 žaidimo minučių surinko 34 taškus ir į pertrauką išsinešė 15 taškų persvarą (56:41).

Antroje rungtynių pusėje Vilniaus komanda nei karto neleido svečiams priartėti iki vienženklio skirtumo. Po pertraukos skirtumas tarp komandų nuolatos laikėsi tarp 10 ir 16 taškų.

Paskutines Europos taurės rungtynes „Vilkai“ žais Londone, kur susitiks prieš „Lions“ klubą, kuriam namuose nusileido 87:101.

„Wolves“: Jeffery Tayloras 20, Tre'Shawnas Thurmanas 19, Kristupas Žemaitis (7 rez. p.) 10, Regimantas Miniotas (8 atk. k.) 9. Garrisonas Brooksas 8.

„Towers“: Vincentas Kingas 21, Markas Hughesas 17, Aleksanderis Dziewa 16.