„Pelicans“ išvykoje triumfavo 111:88 (21:20, 25:22, 30:24, 35:22).

J. Valančiūnas nugalėtojams per 22 minutes pelnė 8 taškus (4/4 dvit.), atkovojo 10 kamuolių ir keturis kartus prasižengė. Centras pirmą kartą nuo kovo 6 d. aikštėje praleido daugiau nei 20 minučių.

Vasario mėnesį vykusi šių ekipų dvikova baigėsi masiniu susistumdymu, po kurio iš aikštės buvo išvaryti keturi krepšininkai. Tada „Heat“ lyderis Jimmy Butleris žadėjo iškaršti kailį „Pelicans“, kai šie atvyks į Majamį, tačiau nutiko priešingai.

„Tai atsisuko prieš juos“, – po mačo šyptelėjo „Pelicans“ gynėjas Jose Alvarado.

„Tiesiog esame geresnė komanda“, – socialiniuose tinkluose varžovus pašiepė „Pelicans“.

„Heat“ komandai namų arena šį sezoną menkai padeda – šioje ji laimėjo 17 mačų ir patyrė jau 16-ą nesėkmę. Šeimininkai šį kartą pataikė vos 13 tritaškių iš 47 bandymų.

Trečio kėlinio pradžioje po J. Butlerio taškų su pražanga „Heat“ atsiliko tik tašku, bet svečiai atsakė 11 taškų be atsako ir susikrovė dviženklį pranašumą. Lemiamą ketvirtį „Pelicans“ pradėjo dar viena „sausa“ atkarpa – 8:0, nurūko į priekį 84:66 ir „Heat“ nesugebėjo sugrįžti į kovą.

„Pelicans“ triumfuoti nesutrukdė ir tai, kad teko verstis be Brandono Ingramo, o Zionas Williamsonas sukrapštė vos 4 taškus.

Juos į pergalę vedė CJ McCollumas, sukratęs 30 taškų (6/9 dvit., 6/12 trit.) ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Majamio komandai nepadėjo Tyleris Herro, Duncanas Robinsonas ir Kevinas Love’as.

„Heat“: J. Butleris 17, C. Swideris 14, T. Rozieras 13, B. Adebayo 12 (10 atk. kam.), N. Jovičius 10.

„Pelicans“: CJ McCollumas 30 (6/12 trit.), J. Alvarado 17, T. Murphy III 14 (8 atk. kam.), N. Marshallas 13.