P. Baločka nugalėtojams per 13 su puse minutės (13:33) pelnė 13 taškų (dvitaškiai 4/6, baudos 5/7), po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, trissyk suklydo ir prasižengė 2 kartus, o 21 minutę (20:52) aikštelėje praleidusio P. Šakinio sąskaitoje 12 taškų (tritaškiai 2/5, dvitaškiai 2/2, baudos 2/2), 7 atkovoti kamuoliai 2 klaidos ir 3 pražangos.

Rezultatyviau už lietuvius nugalėtojų gretose žaidė Andrew Mitchellas (17 tšk.) bei Mikaelis Lindquistas (14 tšk.).

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose rungtyniavęs E. Žabas į svečių krepšį įmetė 22 taškus, sugriebė 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė. Per 34 žaidimo minutes (34:22) jis pataikė 3 tritaškius iš 8, 6 dvitaškius iš 12 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

19 taškų šeimininkams pelnė Boakai Lalugba, 15 - Draženas Klaričius, 10 - Brynjaras Bjornssonas.

Taip pat aštuonioliktą pergalę 27-ose rungtynėse iškovojo ir pirmaujantis lygoje Sioderteljės „Kings“ klubas, kuriame žaidžia Mantas Griškėnas, išvykoje 77:65 (20:14, 18:17, 19:20, 20:14) nugalėjęs į ketvirtą poziciją smuktelėjusią Boraso „Basket“ (16/12) komandą.

M. Griškėno indėlis į pergalę - 6 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, blokuotas varžovo metimas ir 2 pražangos. Per 26 žaidimo minutes (26:01) jis pataikė 3 dvitaškius iš 6, tačiau abu lietuvio tolimi metimai skriejo pro šalį.