Dėl antrosios pergalės kovoję aikštės šeimininkai pirmame kėlinyje vis vijosi svečius, o po Thomo Heurtelio tritaškio pirmąkart išsiveržė į priekį 16:15. Tiesa, ilgai turkai nepirmavo ir graikai prieš antrą ketvirtį susikrovė 4 taškų persvarą – 16:20.

Įpusėjus antram kėliniui Atėnų komanda po Anthonio Fotsio tritaškio pirmavo jau 10-ies taškų persvara – 32:22.

Aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 8:0 ir priartėjo iki svečių per vieną taiklų metimą (30:32). Tačiau „Panathinaikos“ išsaugojo trapią persvarą ir pirmą mačo dalį laimėjo 42:35.

Po pertraukos Stambulo „Anadolu Efes“ pavijo svečius, prieš lemiamą ketvirtį – lygybė, 53:53.

Ketvirtame kėlinyje sužaidus pusantros minutės „Anadolu Efes“ krepšininkai pirmavo 59:55, tačiau svečiai per minutę ištirpdė kuklų skirtumą ir jau tašku išsiveržė į priekį – 60:59.

Likus 1:10 min. iki kėlinio pabaigos Nikosas Pappas išvedė Atėnų ekipą į priekį 70:68.

Tačiau „Anadolu Efes“ komandą gelbėjo Bryce'as Cottonas, kuris likus 18 sek. dvitaškiu išlygino rezultatą. „Panathinaikos“ pergalę išplėšti galėjo Demetris Nicholsas, tačiau jo tolimas metimas tikslo nepasiekė. Savo atakai turkai dar turėjo 5 sek., tačiau T. Honeycutto netaiklus tritaškis skelbė pratęsimą.

Įpusėjus papildomam laikui aikštės šeimininkai atsiliko 74:75.

Likus 2 min. iki pratęsimo pabaigos Thomas Heurtelis išlygino rezulatą, o apsigynę nuo svečių, „Anadolu Efes“ po B. Dunstono dvitaškio pirmavo 77:75.

Arčiau pergalės buvo Stambulo klubas, tačiau „Panathinaikos“ ekipą likus 1 sek. išgelbėjo taiklus K. C. Riverso dvitaškis – 77:77.

Antrame pratęsime aikštės šeimininkai dominavo ir išplėšė pergalę 91:83.

„Anadolu Efes“: Thomas Heurtelis 17, Tyleris Honeycuttas 15, Deshaunas Thomas 13, Bryantas Dunstonas 12, Bryce Cottonas 9, Jaysonas Grangeris 7, Alenas Omičius 2 taškai.

„Panathinaikos“: K. C. Riversas 15, Nikos Pappas 13, Jamesas Gistas 12, Demetris Nicholsas 11, Nickas Calathesas 10, Ioannis Bourousis 7, Chrisas Singletonas 5, Eleftheriosas Bochoridis ir Antonis Fotsis po 3 taškus.

Paskutiniame Eurolygos penktojo turo mače Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/3) namuose priėmė Vitorijos „Baskonia“ (2/3) komandą, kuriai atstovauja Tadas Sedekerskis.

Visgi, lietuvio pagalbos baskų ekipai neprireikė, T. Sedekerskis mačą stebėjo nuo atsarginių suolelio, o „Baskonia“ laimėjo 70:63 (15:22, 13:15, 20:22, 15:11) ir iškovojo trečią pergalę.

„Crvena Zvezda“: Marko Guduričius 12, Marko Simonovičius 11, Milko Bjelica, Nemanja Dangubičius ir Stefanas Jovičius po 7.

„Baskonia“: Rodrigue Beaboisas ir Shane Larkinas po 16, Johannesas Voigtmannas 11, Chase Budingeris ir Jaka Blažičius po 7.