Rezultatyviausiai Lietuvos komandos gretose žaidė 18 taškų pelnęs Antonio Grantas. Puolėjas taip pat atkovojo 6 atšokusius kamuolius, tačiau tiek pat kartų ir suklydo.

Saulius Kuzminskas surinko 13, Artūras Masiulis - 9, Aurimas Kieža (6 atk. kam.) - 7 taškus.

Nugalėtojams 22 taškus įmetė buvęs NBA Fynikso "Suns" ekipos puolėjas Dijonas Thompsonas. 21 tašką pelnė Juliusas Jenkinsas, 12 - Vokietijos rinktinės vidurio puolėjas Patrickas Femerlingas.

Šiauliečiai sugebėjo atsitiesti iš triuškinamo deficito ir ketvirtajame kėlinyje atkūrė intrigą, tačiau perlaužti susitikimo eigos jiems nepavyko.

Antrojo kėlino viduryje "Šiauliai" dar pirmavo 34:32, tačiau varžovai rezultatą netrukus persvėrė ir pirmavo visą likusį susitikimo laiką.

Dar prieš ilgąją pertrauką "Alba" susikrovė 7 taškų pranašumą (47:40), o trečiajame kėlinyje dar labiau nutolo. Pirmąją kėlinio pusę jie laimėjo rezultatu 16:2 ir pirmąkart rungtynėse jų persvara viršijo 20 taškų (63:42).

Ketvirtajame kėlinyje "Šiauliai" sugebėjo po Gedimino Maceinos dvitaškio ir Mariaus Prekevičiaus baudos priartėti iki 6 taškų – 67:73. Bet tada svečiai prametė keletą metimų ir Berlyno klubas vėl nutolo.

ALBA: Dijonas Thompsonas 22 taškai (0/2 trit., 8/14 dvit., 6/7 baudų), Juliusas Jenkinsas 21, Patrickas Femerlingas 12, Goranas Nikoličius 9, Mladenas Pantičius 8, R. Brownas III 6, Vujadinas Subotičius 5, Phillipas Zwieneris 2.

"Šiauliai": Antonio Grantas 18 (3/7 trit., 4/9 dvit., 1/2 baudų; 6 atk. kam., 6 kld.), Saulius Kuzminskas 13 (5/5 dvit., 3/6 baudų), Artūras Masiulis 9, Mantas Ruikis 6, Gediminas Maceina ir Marius Prekevičius po 5, Jose Olivero 4, Donatas Zavackas 3.

Kitose antradienio A grupės rungtynėse Ankaros "Turk Telekom" (Turkija) 95:82 nugalėjo Sarajevo "KK Bosna" (Bosnija ir Hercegovina), su kuria trečiojo turo rungtynes kitą savaitę "Šiaulių" krepšininkai žais namuose.

Grupės lydere tapusi Badalonos "DKV Joventut" (Ispanija) išvykoje 95:61 sutriuškino Gilfordo "Heat" (Anglija).

A grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, krepšių balansas)

1.DKV Joventut    2  0  +46