„Sakalai“ dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (27:16) ir panašų pranašumą išlaikė iki ilgosios pertraukos. „Sakalų“ puolimo banga varžovus nušlavė per trečią kėlinį. Skirtumas šoktelėjo iki 17 taškų, o po 30 žaidimo minučių vilniečiai buvo pelnę net 82 taškus.

„Sakalai“ įsirašė septintą pergalę per 9 mačus ir Iššūkio taurės A grupėje užima antrą vietą. Alytiškiai su trimis pergalėmis ir 6 pralaimėjimais yra šešti.

„Sakalai“: Arvydas Šikšnius 18, Vytautas Šarakauskas 17 (10 atk. kam.), Arnas Labuckas 15, Nerijus Strazdauskas 14, Rokas Ūzas 11.

„Alytus“: Saulius Kazevičius 31, Nerijus Varnelis 15, Rytis Adomavičius 14, Vilius Šumskis 11.

„Sūduva“ įsirašė ketvirtą pergalę

SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės varžybose Marijampolės „Sūduva“ įsirašė ketvirtą pergalę. Suvalkiečiai išvykoje 76:73 (16:18, 15:17, 22:18, 23:20) Gulbenės „ASK/Buki“.

Likus žaisti 3 minutes Andrius Čižikas pataikė dvitaškį su pražanga ir „Sūduvos“ pranašumas šoktelėjo iki 71:65. Keturi Andrejaus Jansono taškai iš eilės svečių persvarą sumažino iki 2 taškų, bet paskutinę mačo minutę „Sūduva“ žaidė geriau.

Mindaugas Kalvelis iki mačo pabaigos likus žaisti 25 sekundes pataikė abi baudas, tačiau latviai atsakė tuo pačiu. Į dvi Mariaus Runkausko baudas latviai vėl atsakė dviem taikliais metimais nuo baudų linijos ir rezultatas buvo 75:73.

„ASK/Buki“ Runkauską sustabdė pražanga, šis įmetė tik antrą baudą, bet to užteko – desperatiškas latvių metimas paskutinę rungtynių sekundę tikslo nepasiekė.

„Sūduva“: Marius Runkauskas 20 (5 rez. perd.), Andrius Čižikas 16, Marius Valukonis 13.

„ASK/Buki“: Andrejus Jansonas ir Arturas Bruninas po 22, Gundaras Rauza 10.

„Neptūnas“ namie sutriuškino „Aisčius“

Triuškinančią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės varžybose iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai savo aikštelėje be didesnio vargo 91:71 sutriuškino Kauno „Aisčių“ komandą.

Pergalę „Neptūnui“ apkartino Martyno Mažeikos trauma. Gynėjas trečiajame kėlinyje susižeidė čiurną ir aikštėje daugiau nebepasirodė. Kiek krepšininkas negalės žaisti paaiškės atlikus išsamius medicininius tyrimus.