V.Vasylius prie pergalės prisidėjo 2 taškais, atkovotu kamuoliu ir pražanga. Per nepilnas 7 minutes (6:43) jis pataikė 1 dvitaškį iš 2.

Po 21 tašką nugalėtojams pelnė Andrejus Truškinas ir Luisas Floresas, 14 - Ernestas Bremeris.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė abi lietuviai - R. Javtokas pelnė 14 taškų, P.Jankūnas - 11.

Per 25 minutes (25:10) R. Javtokas pataikė 7 dvitaškius iš 8, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei po kartą suklydo ir prasižengė, o vos 16 minučių (15:54) aikštėje praleidęs P.Jankūnas pataikė 1 tritaškį iš 2, 3 dvitaškius iš 5, realizavo abu baudų metimus, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei taip pat po sykį suklydo ir prasižengė.

Po 9 taškus į svečių krepšį įmetė Carlosas Cabezas ir Kelly McCarty.

Vienvaldžiu devynių komandų turnyro lyderiu tapo trečiąją pergalę sekmadienį iškovojęs Liubercų "Triumf" klubas, savo aikštėje 84:71 (21:18, 14:14, 21:15, 28:27) nugalėjęs Sankt Peterburgo "Spartak" penketuką.

Po du susitikimus laimėjo antrą ir trečią vietas užimančios Valdemaro Chomičiaus treniruojama Kazanės "Uniks" komanda su Sauliumi Štombergu bei šalies čempionę Maskvos CSKA ekipa su Ramūnu Šiškausku.

Rusijos krepšinio superlygos A diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Liubercų "Triumf"  3 3 0 234:197
2. Kazanės "Uniks" 2 2 0 169:155
3. Maskvos CSKA 2 2 0 137:127
3. Maskvos srities "Chimki" 2 1 1 148:142
5. Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" 2 1 1 118:114
6. Samaros "Krasnyje Krylja" 2 1 1 130:140
7. Maskvos "Dinamo" 2 0 2 135:151
8. Sankt Peterburgo "Spartak" 2 0 2 222:250