Susitikimo pradžia CSKA ekipai nežadėjo lengvo pasivaikščiojimo – nors maskviečiai ir pirmavo, svečiai neleido jiems susikrauti didesnės persvaros. Po pirmo kėlinio šeimininkų persvara buvo 7 taškai – 20:13.

Dar įnirtingesnė kova susiklostė antrajame kėlinyje, kurio metu žaidimas vyko taškas į tašką. „Universitet“ krepšininkai neleido tituluotiems varžovams atitrūkti – prasidėjus didžiajai pertraukai komandas vis dar skyrė tie patys 7 taškai – 36:29.

Visgi trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje pasikeitė kardinaliai – puikiai sužaidę 10 minučių atkarpą, šeimininkai laimėjo ją 30:14. R. Šiškauskas prie šio spurto prisidėjo 11 pelnytų taškų.

Būtent dėl maskviečių įspūdingai sužaisto trečiojo kėlinio, ketvirtasis tapo tik formalumu. Tačiau ir jame dominavo šeimininkai – šį ketvirtį jie laimėjo 20:4, o rungtynes – 86:47.

CSKA ekipai tai buvo paskutinės reguliariojo sezono rungtynės namų arenoje.

Po smulkios traumos į CSKA rikiuotę sugrįžęs R. Šiškauskas šiame susitikime žaidė beveik 19 minučių ir pelnė 16 taškų (3/4 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 1/1 baudos) bei buvo rezultatyviausias savo komandoje. Lietuvis taip pat atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus bei vieną kartą suklydo.

CSKA: Ramūnas Šiškauskas 16 taškų, Erazemas Lorbekas 12, Aleksandras Kaunas 11, Viktoras Chriapa 10.

„Universitet“: Lionelis Chalmersas 17 (11 atk. kam.), Piotras Gubanovas 9.