Pirėjo ekipa įspūdingai sužaidė antrąjį ketvirtį, per kurį į savo krepšį praleido vos 4 taškus. Nors po tokio fiasko pirmoje mačo dalyje Atėnų krepšininkai dar bandė atsitiesti, Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovai ULEB Eurolygos B grupėje varžovus ketvirtajame kėlinyje dar kartą pasiuntė į nokdauną.

R.Seibutis per 11 minučių pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, bet 4 kartus prasižengė.

„Panellinios“: Damiras Mulaomerovičius 22, Stevanas Nadjfeji 16, Rubenas Boumtje-Boumtje 8 (10 atk. kam.), Alexis Tsamatos 6.

„Olympiakos“: Georgos Printezis 18 (7 atk. kam.), Tyusas Edney 13 (7 rez. perd.), Quincy Lewisas 9, Panagyotis Vasilopoulos 8.

Įtikinama „Panionios“ pergalė

Septintąją pergalę iškovojo tiek pat pralaimėjimų savo sąskaitoje turintis Atėnų „Panionios“ klubas. Gintaro Kadžiulio ekipa šeštadienį (02.04) išvykoje rezultatu 94:83 (23:13, 16:25, 32:24, 23:21) palaužė Salonikų „Iraklis“ komandos pasipriešinimą.

Lietuvis per 5 minutes surinko 3 taškus (1/2 trit., 0/1 dvit.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei kartą prasižengė.

„Panionios“: Savvas Eliadis 34, Williamas Avery 24 (9 rez. perd.), Nikos Ekonomou 15 (7 atk. kam.), Donnelas Harvey 12.

„Iraklis“: Giorgios Giannouzakos 21, Saša Stefanovičius 15 (6 kl.), Gregas Jenkinsas 13, Nikos Kouvelas 12.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.