Šiame mače Valmieros krepšininkai norėdami iškopti į ketvirtfinalį turėjo laimėti daugiau nei 19 taškų skirtumu, kadangi pirmosios tarpusavio rungtynės baigėsi solidžia Butauto auklėtinių pergale – 86:67.

Nugalėtojams Steponas Babrauskas per 21 minutę pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 1 atšokusį kamuolį bei 3 kartus prasižengė.

Martynas Andriukaitis per 14 aikštėje praleistų minučių surinko 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„ASK/Riga“: Torraye’as Braggsas 27 taškai (11 atk. kam.), Curtisas Millage’as 16, Raitis Grafas 14, Sandis Valteris 13.

„Lačplėša alus“: Vladimiras Štimacas 24 taškai (10 atk. kam.), Ivanas Bankevičius 17, Juris Andžejevskis 12, Agnis Cavarsas ir Rashadas Phillipsas po 8.

Ketvirtfinalyje „ASK/Riga“ susitiks su „Šiauliais“. Pirmąsias tarpusavio rungtynes komandos žais trečiadienį (04.04) Rygoje.

Talino „Kalev/Cramo“ be didesnio vargo pateko į SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) ketvirtfinalį. Estai antrose tarpusavio rungtynėse išvykoje 82:72 (17:17, 17:16, 22:19, 26:20) nugalėjo Rygos „Barons/LMT“ krepšininkus.

Estai pirmąjį susitikimą namie buvo laimėję tik 3 taškų skirtumu – 70:67, tačiau Rygos krepšininkai nesugebėjo namie nuginkluoti „Kalev/Cramo“ komandos ir baigė pasirodymą SEB BBL pirmenybėse.

Pralaimėjusiųjų gretose Gediminas Maceina žaidė vos 3 minutes, per kurias spėjo tik sykį prasižengė.

„Kalev/Cramo“: Gregoris Arbetas 20 taškų, Kendrickas Johnsonas 19 (8 atk. kam.), Travisas Reedas 13, Kristianas Kanguras 10 (10 atk. kam.).

„Barons/LMT“: Armandas Škelė 20 taškų, Curtisas Marshallas ir Earlas Rowlandas po 13, Kasparas Bėrzinis 11.

Ketvirtfinalyje Talino krepšininkų jau laukia Latvijos čempionė „Ventspils“ ekipa. Pirmąjį ketvirtfinalio mačą komandos žais trečiadienį (04.04) Estijoje.