G. Paugaitė prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu - 22 taškai ir 12 po krepšiais atkovotų kamuolių. Per 32 žaidimo minutes (32:09) puolėja iš Lietuvos pataikė 6 dvitaškius iš 14 bei realizavo 10 baudų metimų iš 11. Be to ji 3 sykius suklydo ir trissyk prasižengė.

15 taškų į viešnių krepšį įmetė Laetitia Kamba, 10 - Naignouma Coulibaly.

Septintą nesėkmę dvyliktose rungtynėse patyrė ir į devintą vietą smuktelėjo Sent Aman lez O „Hainaut Basket“ klubas su Marina Solopova, savo aikštėje 64:67 (16:15, 18:11, 18:15, 12:26) nusileidęs pirmenybių autsaiderėms Nicos „Cavigal Nice Basket 06“ (2/10) krepšininkėms.

Buvusi klaipėdietė pralaimėjusioms pelnė 7 taškus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovės metimą bei suklydo ir prasižengė po 4 kartus. 35 minutes (35:11) rungtyniavusi M. Solopova pataikė 1 tritaškį iš 4 ir abu dvitaškius metimus.

Čempionate pirmauja vienuolika pergalių iš 12 galimų iškovojusi „Challes-les-Eaux“ komanda.