21 tašką nugalėtojams pelnęs R.Šiškauskas rezultatyvumu nugalėtojų gretose nusileido tik Drew Nicholasui, įmetusiam 23 taškus. Per 29 minutes lietuvis pataikė 6 dvitaškius iš 9, visus 3 tritaškius, atkovojo 4 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Dvidešimt dvi pergalės ir antroje vietoje esančio Bolonijos "Climamio" klubo sąskaitoje. "Climamio" krepšininkai ketvirtadienį savo aikštėje 93:85 nugalėjo Teramo "Navigo.it" (XII vieta - 11/18) penketuką.

Dvidešimtą pergalę iškovojo ir į trečiąją poziciją pakilo Sienos "Montepaschi" komanda su dviem lietuviais, svečiuose 86:83 (24:26, 15:18, 26:21, 21:18) įveikusi Emilijos Redžo "Bipop Carire" (XI vieta - 13/16) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Rimantas Kaukėnas per 31 minutę įmetė 29 taškus (dvitaškiai 7/8, tritaškiai 3/7, baudos 6/10), atkovojo 6 ir perėmė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą bei išprovokavo 12 varžovų pražangų, o vos 4 minutes aikštėje praleidęs Mindaugas Žukauskas į varžovų krepšį nemetė, tačiau sprėjo perimti 1 kamuolį ir blokuoti varžovo metimą.

Nesėkmę išvykoje patyrė šešioliktoje pozicijoje esantis Virginijaus Praškevičiaus Kapo d`Orlando "Upea" (8/21) klubas, išvykoje po pratęsimo 94:95 (21:23, 19:21, 21:17, 19:19, 14:15) nusileidęs Varezės "Whirlpool" (X vieta - 16/13) krepšininkams.

Antras pagal rezultatyvumą komandoje buvęs puolėjas iš Lietuvos per 31 minutę pelnė 16 taškų (dvitaškiai 5/6, tritaškiai 2/7), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitų ketvirtadienio rungtynių rezultatai:

Livorno "Basket" - Milano "Armani Jeans" 86:94

Rozeto "Basket" - Kantu "Vertical Vision" 69:74

Romos "Lottomatica" - Avelino "Air" 80:71

Neapolio "Caprisa" - Udinės "Snaidero Cucine" 110:91

Bielos "Angelico" - Kalabrijos Redžo "Viola" 105:81

Italijos krepšinio čempionato lyderių rikiuotė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai):