Rungtynių eiga

Pirmas kėlinys prasidėjo nelabai rezultatyviai, o dauguma taškų buvo pelnomi baudos metimais. Praėjus 6-ioms pirmo kėlinio minutėms, Kroatija pagal atkovotus kamuolius pirmavo 12:4, o pagal taškus - 14:8. Visgi lietuviams po truputį iki kėlinio galo pavyko kroatų persvarą sumažinti iki 4 taškų - 21:17.

Antrame kėlinyje Lietuvos rinktinei po Haroldo Saprykino dviejų tritaškių iš eilės pavyko priartėti 27:28, tačiau likusią kėlinio dalį nuolat pirmavo Kroatija. Kėlinio pabaiga lietuviams buvo sėkminga ir deficitas sumenko iki 1 taško (37:38).

Nors po ilgosios pertraukos Kroatija kėlinį pradėjo sėkmingiau ir savo pranašumą padidino iki 7 taškų, tačiau neilgai truko, kol lietuviai jį sumažino iki 3 taškų - 41:44. Kroatija atsitiesė bei susigrąžino 7 taškų persvarą (58:51).

Ne ką geriau klostėsi ir lemiamo - ketvirto - kėlinio pradžia. Lietuviams ne tik nepavyko sumažinti atsilikimo, bet jis dar labiau padidėjo - 54:63. Svečiai iš Kroatijos išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę 82:78. Likus 0,1 sek. lietuviai po Edvino Šeškaus tritaškio buvo vėl priartėję 78:82, bet tai buvo viskas, ką mūsiškiai galėjo padaryti.

Rezultatas:

Lietuva - Kroatija - 78:82 (17:21, 20:17, 14:20, 27:24).

Lietuva: Haroldas Saprykinas 23, Edvinas Šeškus 14 (9 atk. kam.), Lukas Motiejūnas 12, Ernestas Serkevičius 11, Norbertas Giga 9 (12 atk. kam.), Žydrūnas Jurgutis 7, Lukas Grabauskas 2 taškai. Gediminas Žalalis (24:15), Pijus Mykolaitis (05:58), Paulius Šakinis (05:38) ir Karolis Ražukas taškų nepelnė. Devidas Kumelis nežaidė.

Kroatija: Karlo Zganecas 20 (19 atk. kam.), Tomislavas Gabričius 18, Marko Arapovičius 13, Domagojus Bosnjakas 11, Mario Hezonja 9, Ivanas Jukičius ir Paolo Marinelli po 4, Dorianas Jelenekas 3 taškai.